Sunday , 26 May 2019

Ripple зростає на тлі чуток про інтеграцію Coinbase

 

Криптовалютні ринки продовжили своє стійке підвищення в понеділок, при цьому більшість топ-100 монет і токенів виросли проти вартості долара США – і жодна з них не впала більш ніж на 10 відсотків. Кращою на сьогоднішній день була ціна Ripple, яка виросла на 17% в відношенню до долара, хоча деякі інші криптовалюти також продемонстрували серйозний прибуток.

Загальна оцінка всього ринку криптовалют збільшилася на $ 25 мільярдів, так як невеликі криптовалюти і токени, такі як Particl, Ziliqa і рекомендована творцем Ethereum, Віталіком Бутеріним Kyber Network, зафіксували майже 20% збільшення вартості.

У той час як біткоін, найбільш домінуюча криптовалюта на ринку, перевершувала альтернативні криптовалюти на минулому тижні, за останні 24 години альткоіни почали набирати сильний імпульс, перевершивши біткоін.

Індекс домінування біткоіна, який вимірює домінування криптовалюти над ринком, як і раніше залишається на рівні 41,2%, що є річним максимумом, незважаючи на хороші показники альтернативних криптовалют.

Кілька поважних аналітиків, в тому числі Макс Кейзер, заявили, що індекс домінування біткоіна, швидше за все, досягне 60% і, можливо, 80% в середньостроковій перспективі, оскільки він продовжує домінувати на ринку. Але, якщо альтернативні криптовалюти і інші основні валюти, такі як Ripple і Ethereum, почнуть відновлюватися на цьому етапі, біткоіну може бути важко відновити домінування, яке він мав на ринку в минулому році.

Трейдери припустили, що ціна Ripple, найефективнішої основної криптовалюти на ринку сьогодні, зросла через непідтверджені чутки про те, що Coinbase, найбільша брокерська платформа і гаманець в світі, інтегрує Ripple.

«Ripple CEO Brad Garlinghouse і президент Coinbase Asiff Hirji з’являться на« Fast Money »CNBC у вівторок, 6 березня. Після декількох місяців очікування включення XRP в лістинг Coinbase це, нарешті, можливо зробити », – сказав один трейдер, повторюючи точку зору більшості інвесторів Ripple.

Згідно Cryptowat.ch, довгі позиції Ripple-to-USD на ф’ючерсному ринку на торговій платформі Bitfinex також виросли в обсязі, в зв’язку з очікуванням спільнотою інтеграції Ripple Coinbase.

Однак це очікування може також привести до значного падіння цін на Ripple, якщо Coinbase не включить Ripple, як це було в минулому році, при появі подібних чуток.

Малоймовірно, що Coinbase буде інтегрувати Ripple на цьому тижні, враховуючи, що вона як і раніше залучена в судові процеси щодо заяв про інсайдерську торгівлю проти співробітників Coinbase.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *