Thursday , 19 April 2018

Ripple обходить Ethereum за капіталізацією

Компанія Ripple, що спеціалізується на розподілених фінансових технологіях, знаходиться на порозі блокування мільярдної вартості своєї криптовалюти XRP всередині десятків смарт-контрактів, призначених для зберігання вартості в депонуванні до певного часу або при дотриманні певних умов.

Токени Ripple протягом останнього дня вразили масовим підйомом ринкової капіталізації, обійшовши Ethereum і тісно переслідуючи bitcoin.

В кінці дня 14 травня ринкова капіталізація Ripple склала близько $ 8,345,000,000. Ripple продовжив стрімко зростати і на наступний день, досягнувши $ 11,500,000,000. Це відбувалося осцилюючим чином протягом останніх декількох тижнів.

Деякі новинні сайти і інші джерела припускають, що цей підйом ринкової капіталізації був викликаний недавніми партнерськими відносинами в Ripple мережі. Ці партнерські відносини включають великі банківські конгломерати та інші банківські організації, які вирішили працювати або прийняти мережу Ripple.

26 квітня в прес-релізі Ripple було сказано:

«Ripple з гордістю оголошує про додавання 10 нових клієнтів в нашу зростаючу глобальну мережу. До цих фінансових установ належать MUFG, BBVA, SEB, Akbank, Axis Bank, YES BANK, SBI Remit, Cambridge Global Payments, Star One Credit Union і eZforex.com, що представляють деякі з найбільших світових банків, інноваційні невеликі банки і постачальників платіжних послуг. »

Відмінності між токенами Ripple і біткойн: Ripple – це «банківська монета»

Незважаючи на те, що Ripple завойовує ринкову капіталізацію, існують відмінності між токенами Ripple і валютами, такими як bitcoin і Ethereum. Наприклад, Ripple користувався зростанням ринкової капіталізації в результаті отримання вищезазначених партнерських відносин.

Це сталося через те, що Ripple – «банківська монета». Кілька коментаторів відзначили, що Ripple не є децентралізованою криптовалютою. Це централізована грошова монета між банком і банком. У власних коментарях з лабораторій Ripple було припущено те ж саме, коли вони згадали про можливість використання глобальної функції заморожування.

«Розширення протоколу заморожування дає шлюзам можливість 1) глобально заморозити всі свої випущені кошти або 2) заморозити кошти, призначені для конкретного користувача. Заморожені кошти можуть бути відправлені назад на шлюз, який їх випустив ».

Ця здатність заморожувати кошти означає, що Ripple не є децентралізованим blockchain протоколом, а замість цього є розподіленою базою даних, яка підтримує управління мережею з центрального хаба. Це функція, яку неможливо було б виконати, якби монета була заснована на децентралізованих алгоритмах.

Сайт Ripple пояснив мету своєї технології: її мета полягає в тому, щоб бути міжбанківським протоколом передачі, щоб згладити фінансові взаємодії між банками.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *