Wednesday , 19 September 2018

Ripple розширює азіатську присутність з новим офісом в Сінгапурі

Продовжуючи свій похід на Азію, Ripple оголосили про запуск нового офісу в Сінгапурі, в одному з провідних торгових і фінансових центрів у світі.

Новий рух Ripple в Азії приходить через кілька тижнів після запуску офісу в Індії, найбільшого в світі одержувача грошових переказів.

Ripple давно дотримується своєї мети підключення глобальних банків до блокчейну для забезпечення майже миттєвого і недорогого переказу грошей. Вибір Сінгапуру для бази – примітний крок для Ripple, оскільки він переміщається в країну, яка зазвичай розглядається як шлюз в Азію як для торгівлі, так і для мандрівників. Сінгапур представляє близько 550 мільярдів доларів в торгівлі, що проходить через країну щорічно, що, за прогнозами, значно зросте в найближчі роки.

Керуючий директор Ripple Asia Pacific Діліп Рао додав:

Ripple розробила «Ripple Consensus Ledger» (RCL), спеціально призначений для банків і фінансових установ, щоб забезпечити транскордонні платежі в 2012 році. Власний токен Ripple, XRP, забезпечує безпеку RCL і в даний час має ринкову капіталізацію в 7 мільярдів доларів.

Сінгапур вже вважається одним з провідних центрів FinTech в світі завдяки сприятливим законам і давно встановленим технологічним напрямкам. Раніше в цьому році валютне управління Сінгапуру – центрального банку країни – видавало цифрові жетони сінгапурського долара на приватному блокчейні Ethereum. Зусилля MAS є одними з найперших серед центральних банків по розробці і випуску цифрової валюти.

У травні цього року постачальник електроенергії і газу країни почав приступати до реалізації проекту по розробці комерційних рішень на блокчейні, посилаючись на потенціал децентралізованої технології для «перетворення» енергетичного сектора.

«Будучи провідним торговим центром і центром Fintech, Сінгапур пропонує Ripple кредитне плече в регіоні, оскільки ми розширюємо наше глобальне охоплення», – додав Рао.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *