Thursday , 21 February 2019

Ripple об’єднує 7нових фінансових установ

на сайт_02

Стартап Ripple , що знаходиться в Сан-Франциско, додав сім нових партнерських фінансових установ.

ATB Financial, Canadian Imperial Bank of Commerce (CIBC), National Bank of Abu Dhabi (NBAD), Reisebank, Santander, UniCredit і UBS розповіли, що вони всі використовують технологію, хоча Ripple вказав, що кожен партнер прагне пристосуватися до певних випадків використання.

В інтерв’ю генеральний директор Ripple Кріс Ларсен хотів привезти партнерство як доказ того, що прийняття технології компанії збільшується, і що ці партнери серйозніше ставляться до її використання для грошових переказів.

Ларсен сказав:

“Ми досягли стадії, коли значна кількість цих банків направляється в комерційне виробництво.

Обсяг переміщається поза рамки експериментування і фактичного впровадження”.

Було оголошено, що Santander використовує Ripple як внутрішнє випробування, відкрите для співробітників.

У звітах керівника стратегії ATB Кертіса Стенджа було сказано, що його фірма використовувала технологію, щоб зробити закордонні платежі, в той час як CIBC і NBAD також  висловлювали відкритий ентузіазм з приводу Ripple і її ефективності.

Фінансові установи продовжують досліджувати технологію Ripple , використовуючи дану платформу в якості ізольованої частини в blockchain мережі.

Партнери Ripple були красномовні с приводу їх використання платформи для обміну більш традиційних платіжних повідомлень, а не XRP. Також вони кажуть, що будуть в змозі залучити банки і учасників ринку в середу спільного використання даних для скорочення витрат.

Ларсен сказав, що більшість клієнтів Ripple використовує RCL і Ripple Connect, які дозволяють їм знати свого клієнта і інформацію ініціювання операцій, але протягом довгого часу прийняття XRP, цифровий актив може збільшитися внаслідок скорочення витрат.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *