Friday , 19 April 2019

Ripple, NEM та інші запускають Blockchain асоціацію для ЄС

Ripple і три інших блокчейн компанії сформували лобістську асоціацію, яка буде представляти їх інтереси в Європі, згідно з їх прес-релізу. Названа «Blockchain for Europe», лобістська група буде прагнути створити надійний і єдиний голос для індустрії в Європі.

Учасниками нової блокчейн групи є Ripple, NEM, Fetch.AI, EMURGO / Cardano, які поділяють спільне бачення зростаючої Європи в якості першопрохідника, який використовує технологію blockchain. Асоціація спробує допомогти Європі в створенні «розумного регулювання по блокчейну».

«Мета асоціації полягає в тому, щоб сприяти розумінню в державах-членах ЄС істинного характеру і потенціалу технології розподілених реєстрів (DLT) і технології blockchain, а також забезпечити умови, в яких би майбутнє регулювання сприяло і стимулювало інновації в Європі», – йдеться в прес-релізі.

Асоціація вже почала приймати осмислені рішення. Минулого місяця було проведено саміт Blockchain for Europe Summit, на якому обговорювалися такі питання, як управління, охорона здоров’я і торгівля, а також те, як в них можна було б інтегрувати розподілені реєстри.

«Відсутня неупереджена інформація, особливо коли справа доходить до відкритого і децентралізованого застосування технології», – зазначив в релізі співзасновник NEM Крістоф Ван де Рек.

Саміт, в якому брали участь чотири з найбільших груп європейських парламентів, підкреслив переваги технології як для компаній, на основі блокчейн, так і для політиків, коли вони співпрацюють.

«Ми прагнемо надати інформацію, яка не прив’язана до програми конкретних організацій або зацікавлених сторін. Ripple рада бути одним із засновників Blockchain for Europe. Це критичний час для політиків в Європі, оскільки вони прагнуть розробити правильну нормативну базу для урахування переваг як цифрових активів, так і технології блокчейн », – пояснив в прес-релізі Ден Морган, голова відділу регулювання Ripple Europe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *