Thursday , 21 February 2019

Robinhood додає торгівлю Bitcoin Cash і Litecoin

Швидко ростучий криптовалютний додаток Robinhood додав підтримку торгівлі Bitcoin Cash і Litecoin.

Команда Robinhood, додатку для торгівлі акціями без комісій, в четвер оголосила, що була досягнута відмітка 5 млн користувачів, зазначивши ще одну важливу віху для фірми, яка в травні отримала оцінку в розмірі $ 5,6 млрд. після закінчення раунду фінансування D серії в розмірі $ 363 млн.

На ряду з цією новиною, Robinhood додав повну підтримку bitcoin cash і litecoin до своєї служби криптовалютної торгівлі, яка в даний час доступна в 17 штатах США і раніше сприяла торгівлі біткоіном і ethereum.

Можливо, ще більш важливо, що фірма також оголосила про плани додати підтримку для переказів монет. Це ймовірно, підтверджує повідомлення про те, що компанія будує криптовалютний гаманець в додатку. В даний час користувачі можуть купувати і продавати криптовалюти на брокерської платформі, але не можуть їх депонувати, знімати або переводити.

Користувачі як всередині, так і за межами ринків, на яких в даний час є додаток Robinhood Crypto, можуть продовжувати додавати 16 криптовалют в свій список спостереження за портфоліо, і фірма заявила, що планує продовжити розширення списку крипто-активів, доступних для торгівлі.

З серйозним фінансуванням, а також успішною торговою платформою для акцій, компанія заявила, що найближчим часом вона не має наміру перетворювати прибуток в торгівлю криптовалютами. Швидше, Robinhood буде продовжувати обслуговування як беззбиткове підприємство, призначене для створення своєї частки на ринку, що допомагає йому стати «найбільшою в світі крипто-платформою».

Robinhood також, як повідомляється, звернувся до федеральних регулюючих органів із запитом на придбання ліцензій, необхідних для роботи в якості повноцінного національного банку, що дозволило б йому пропонувати своїм клієнтам традиційні банківські послуги. Неясно, як далеко просунулися ці обговорення, але інші фінтех стартапи, включаючи Square, до сих пір не увінчалися успіхом у своїх спробах забезпечити повноцінні банківські послуги.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *