Friday , 22 March 2019

Robinhood запускає криптовалютну торгівлю в 5 штатах США

Мобільний торговий додаток Robinhood запустив біткоін (BTC) і Ethereum (ETH) торгівлю з нульовими комісіями для першої партії користувачів своєї платформи Robinhood Crypto в четвер, 22 лютого, як було оголошено в блозі компанії.

Починаючи з четверга, користувачі, які пройшли попередню реєстрацію для Robinhood Crypto, почнуть отримувати електронні листи, що пропонують їм брати участь в програмі раннього доступу для платформи, що дозволяє інвесторам торгувати криптовалютами, акціями та біржовими фондами (ETF) пліч-о-пліч на одній платформі.

«За останні кілька тижнів ми були вражені ентузіазмом по відношенню до Robinhood Crypto і раді внести свій вклад в криптовалютне співтовариство значущим чином», говориться в заяві компанії. «Із запуском Robinhood Crypto ми продовжуємо нашу місію зі створення фінансової системи для всіх, а не тільки для багатих».

Спочатку послуга буде доступна тільки жителям Каліфорнії, Массачусетса, Міссурі, Монтани і Нью-Гемпшира, хоча компанія має намір розширити свою діяльність в інших штатах, за рахунок отримання більшої кількості ліцензій на грошові перекази, які надаються на державному рівні.

Незважаючи на обмежене розгортання, запуск Robinhood Crypto обіцяє залучити мільйони нових клієнтів в криптовалютну торгівлю в довгостроковій перспективі.

Знадобилося менше одного тижня, щоб нова платформа досягла 1 мільйона попередніх реєстрацій, і фірма заявила, що на її брокерській платформі вже є 4 мільйони користувачів, які в сукупності провели транзакцій на суму $ 100 мільярдів.

При запуску Robinhood Crypto підтримує торгівлю Bitcoin і Ethereum, хоча користувачі, в тому числі ті, хто ще не має доступу до Robinhood Crypto, можуть відстежувати ринкові дані 16 криптовалютних курсів, що вказує на те, що компанія має намір в майбутньому розширювати криптовалютну пропозицію.

У відповідності зі своєю місією «змусити фінансову систему працювати для всіх», Robinhood не стягуватиме комісію за торгівлю криптовалютами, хоча ціни будуть включати в себе торгові збори, що стягуються базовими біржами.

Robinhood стикається з конкуренцією з боку промислового гіганта Coinbase, який в минулому році сягнув понад $ 1 мільярда доходу, а також Square Cash, який недавно почав безвідсоткову торгівлю Bitcoin для більшості своїх американських клієнтів. Однак, з огляду на його широку популярність серед користувачів, буде не дивно якщо Robinhood швидко захопить значну частку ринку брокерських послуг в США.

Вперше оголосивши про нові пропозиції в минулому місяці, Robinhood заявив, що цей крок був частиною зусиль по залученню більш широкої аудиторії інвесторів, використовуючи платформу, яка «демократизує» торгівлю, розширюючи пул потенційних інвесторів через свої мобільні додатки.

На додаток до Robinhood Crypto, компанія оголосила про запуск платформи Robinhood Feed, соціальної медіа-платформи, яка дозволить інвесторам обговорювати різні криптовалюти, новини і ринки в режимі реального часу.

Згідно із заявою, платформа Feed в даний час доступна тільки обмеженому числу людей.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *