Sunday , 26 May 2019

Robinhood планує запуск IPO

Фондова і криптовалютна торгова платформа Robinhood планує запустити первинну публічну пропозицію (IPO), для якої компанія шукає фінансового директора (CFO), повідомила TechCrunch 6 вересня.

В інтерв’ю TechCrunch генеральний директор Robinhood Бейх Бхатт сказав, що стартап знаходиться в пошуку фінансового директора і проходить безліч перевірок для забезпечення відповідності нормативним вимогам Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) і Служби регулювання галузі фінансових послуг (FINRA).

У лютому цього року Robinhood почав пропонувати торгові послуги для криптовалюти, залучивши тим самим більше 1 мільйона користувачів. У травні стартап залучив $ 363 млн в раунді фінансування серії D і $ 110 млн в серії C, які були проведені російською фірмою DST Global.

Після раундів фінансування Robinhood оцінюється в $ 5,6 млрд., що робить його другим за величиною фінтех стартапом в США. В даний час, як повідомляється, 5 мільйонів користувачів проводять операції з криптовалютою на платформі Robinhood.

За даними TechCrunch, у Robinhood є три схеми монетизації, з яких він створює дохід. Стартап стягує відсотки за коштами, які користувачі зберігають на своїх рахунках Robinhood, продає потік замовлень на біржі, які хочуть більше ліквідності, і продає преміум підписки.

У червні з’явилися чутки про те, що Robinhood збирається запустити криптовалютний гаманець після оголошення про вакансії для багатопрофільних криптовалютних інженерів, опублікованого стартапом. Хоча Robinhood дозволяє трейдерам купувати і продавати криптовалюти на платформі, користувачі не можуть передавати активи, придбані на платформі, в сторонній гаманець.

Також в червні Bloomberg повідомляв, що Robinhood планує отримати банківську ліцензію, і веде «конструктивні» переговори з Офісом контролера грошового обігу США, представляючи себе в якості постачальника банківських послуг.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *