Wednesday , 20 June 2018

RSK запускає тестову мережу для Bitcoin смарт-контрактів

RSK Labs, компанія, що стоїть за Rootstock, оголосила в понеділок на Consensus 2017 про глобальний випуск своєї тестової системи з відкритим вихідним кодом Ginger. Розробники по всьому світу тепер можуть розгорнути RSK нод і випробувати смарт-контракти типу Ehereum на сайдчейні RSK в мережі Bitcoin.

Вихідний код Ginger тепер доступний на Github. Сторінка статистики мережі, дослідник блоку RSK і збирач RSK монет для тестової мережі також доступні для публіки.

З технічної точки зору Rootstock є сайдчейном, функціональність якого забезпечує вузол зі спрощеним підтвердженням платежів, реалізований як смарт-контракт. Ginger додає більше функціональних можливостей мережі Bitcoin, таких як смарт-контракти, більшу масштабованість і нове джерело доходу для майнерів, описано в RSK Labs.

Користувачі мережі зможуть переміщувати свої біткоіни назад і вперед на сайдчейн RSK. Токени RSK не мають ніякої цінності, і в першу чергу існують для швидкого переміщення біткоінів навколо, що дає йому більшу функціональність з різноманітними смарт-контрактами RSK. Ginger дозволяє поглянути на цю технологію через деякі з перших смарт-контрактів, які використовуються в системі, включно з тими, які дозволяють об’єднати майнінг, приватні мережі, переваги масштабування і конфіденційні транзакції.

Біткоін, давно відомий своєю стабільністю і безпекою, не витримує, коли мова заходить про інновації. Тим часом, платформа смарт-контрактів ethereum привертає все більшу увагу.

Поряд з випуском Ginger, RSK Labs також оголосила в понеділок, що вона залучила фінансування в розмірі $ 3,5 млн до початку серії A від різних інвесторів, включаючи генерального директора Jaxx Ентоні Ді Іоріо, Bitfury і Bitmain.

Ця сума перевищує суму в $ 1 млн, зібрану в минулому березні компанією від DCG Баррі Сільберта, Coinsilium і Bitmain.

За словами керівників RSK, нові засоби компанія планує направити на подальші дослідження і розробку з метою підвищення безпеки блокчейна RSK. Запуск основної мережі RSK має відбутися через кілька місяців.
Однак тестова мережа під назвою Ginger вже знаходиться у відкритому доступі і пропонує всім бажаючим створити і протестувати власні смарт-контракти.

RSK Labs планує додати трирівневі мережі поверх Bitcoin для масштабування транзакцій до нових рівнів. З Ginger користувачі смарт-контрактів вже можуть бачити переваги масштабування до 20,000 транзакцій в секунду, використовуючи Lumino, заявила компанія.

Біткоін вже дозволяє користувачам створювати прості смарт-контракти, наприклад, multisig, які вимагають, щоб два або більше користувачів підписували платіж до його випуску. Але RSK переводить це на інший рівень. Пропоноване компанією рішення також відомо під назвою Rootstock і являє собою Тьюринг-повну віртуальну машину, сумісну з інтерфейсом децентралізованих додатків Ethereum.

Для забезпечення необхідного рівня безпеки майнінг RSK суміщений з біткоіном, однак для його повноцінного функціонування необхідна підтримка як мінімум 50% потужностей мережі біткоін. Компанія стверджує, що майнери, які становлять 30% від загальної частки хешрейта, висловили свою підтримку RSK і почнуть об’єднаний майнінг протягом наступних декількох місяців.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *