Tuesday , 11 December 2018

RSK запустить sidechain для смарт-контрактів у 2017 році

Біткоін стартап RSK планує запуск сайдчейна в кінці цього року. Проект націлений на те, щоб незабаром перейти до технологій, які забезпечать функціональність смарт контрактів біткоіна у вигляді сумісного бічного ланцюга. За словами співзасновника RSK і головного інженера Серхіо Лернера, з офіційним запуском користувачі вперше зможуть використовувати ethereum-подібні інструменти для біткоіна.

Лернер сказав:

«Це буде запуск основної мережі RSK. Користувачі зможуть перевести біткоіни в «смарт біткоіни», власну криптовалюту RSK. Також буде можливість розгорнути будь-який контракт в Solidity з використанням біткоінів».

На даний момент існує ускладнюючий фактор, який може перешкодити планам стартапу. Так як в середині листопада планується реалізація хардфорка Segwit2x, в результаті якого біткоін може розколотися на два конкуруючих токена, команда RSK чекатиме результатів події і лише потім запустить проект.

«Ми не знаємо, яка криптовалюта залишиться. Зміни будуть залежати від результатів форку. Це обов’язкова умова », – сказав Лернер.

Відповідно до заяв стартапу, у команди є додаткові довгострокові плани, такі як додавання нових «кодів операцій» або правил блокчейна, які розробники можуть використовувати в своїх смарт-контрактах, – це дослідження для сайдчейна.

Лернер також зазначив заплановане додавання «конфіденційних транзакцій», яке буде захищати деякі типи даних транзакцій і поліпшення масштабування в мережі, які могли б збільшити кількість транзакцій, які користувачі RSK можуть робити в секунду. Обидві ці цілі, за його словами, можуть бути реалізовані в 2018 році.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *