Friday , 22 March 2019

RSK Labs запустили основну мережу сайдчейна

Після майже трирічної підготовки RSK Labs, нарешті, запустили основну мережу сайдчейна для смарт-контрактів біткоін в 1:41 ранку CST 4 січня 2018 року.

Генеральний директор RSK Labs Дієго Гутьєррес Зальдівар прокоментував: «Ми дуже раді представити основну мережу сайдчейна RSK світовій спільноті. Це відмінне досягнення для компанії після багатьох років напруженої роботи, але це не тільки наш успіх, а й успіх всієї спільноти ».

Перша смарт-контрактна платформа на основі біткоін, тепер знаходиться в режимі реального часу в мережі. Вихідний код для першої версії мережі RSK під назвою Bamboo був випущений для рецензування на початку грудня.

Поряд з розробкою блоку генезису компанія повторно запустила в четвер свою програму «« Bug Bounty »для виявлення можливих багів і помилок, а також для нагородження експертів з безпеки і роботи з відгуками спільноти розробників та створення повного керівництва для ділових партнерів і розробників dapp».

Як працює платформа

Мережевий вузол RSK і клієнт гаманця доступні для завантаження на Github. Розробники також пропонують панель-провідник і панель статистики для спостереження за мережею RSK в режимі реального часу.

В даний час розробляються інші гаманці для RSK, включаючи версії Jaxx і Myetherwallet. Серхіо Лернер, головний науковий співробітник RSK Labs, сказав в своєму інтерв’ю: «Ми думаємо, що RSK буде інтегрований в більшість bitcoin гаманців в майбутньому».

Зальдівар пояснив, що в даний час немає обмеження на кількість біткоінів в транзакціях по сайдчейну Bamboo. «Єдине обмеження стосується вартості мережі в цілому», – зазначив він, додавши, що «В майбутньому, коли вартість мережі буде необмежена, ми зможемо накладати обмеження на контракт і поступово підвищувати ці обмеження в міру дозрівання технології». Генеральний директор уточнив:

«Спочатку тільки 21« смарт-біткоін »буде циркулювати в бета-версії основної мережі RSK (Bamboo), і вони будуть виділені першим 100 компаніям, які беруть участь в програмі стимулювання RSK. Хоча прив’язка між Bitcoin і RSK буде повністю функціонувати, тільки адреси, перераховані в «білому списку», зможуть відправляти біткоіни і отримувати смарт-біткоіни натомість. Всі кошти від транзакцій з адресами «non-white» будуть повернуті ».

Переваги масштабування

За словами розробників, RSK може додати переваги масштабування для мережі Bitcoin. Лернер сказав, що «RSK може випереджати біткоін в транзакціях за секунду, зберігаючи при цьому високу ступінь децентралізації». Операції відбуваються швидше, тому що «стандартні платежі RSK набагато коротше, ніж платежі Bitcoin», – уточнив він.

За словами Зальдівара, швидкість сайдчейна RSK дозволяє здійснювати транзакції у багато разів швидше, ніж поточна швидкість Bitcoin. «RSK Bamboo буде підтримувати близько 100 транзакцій в секунду, забезпечуючи значну масштабованість в порівнянні з біткоін, знижуючи транзакційні витрати в якості побічного результату», – розповів він.

Лернер погодився, зазначивши:

«Це стане справжнім стимулом для масштабування біткоін (валюти). Однак це не те ж саме, що масштабувати Bitcoin (платформу), тому що гарантії безпеки смарт-біткоінів, що зберігаються в RSK, відрізняються від безпеки Bitcoin ».

Зрештою, розробники планують збільшити масштаб RSK. «У рамках дорожньої карти RSK, паралельна обробка смарт-контрактів, стимулів повного вузла і стиснення транзакцій забезпечить додаткове збільшення до 2000 транзакцій в секунду», – пояснив Зальдівар. «Ці поліпшення в поєднанні з технологією Lumino off-chain, побудованою командою RSK, дозволять обробляти більше 20 000 транзакцій в секунду».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *