Thursday , 21 February 2019

S & P Dow Jones не планує запускати криптовалютні індекси

S & P Dow Jones, один з провідних світових провайдерів індексів, що складається з S & P 500 і Dow Jones Industrial Average (DIJA), не готовий вводити індекси криптовалют, сказав в інтерв’ю Bloomberg генеральний директор Алекс Маттуррі.

Однак він визнає популярність і зростаюче споживання цифрових валют, таких як біткоін. Bloomberg процитував Маттуррі, кажучи, що Dow Jones прийняв рішення зайняти вичікувальну позицію у ставленні до впровадження індексів цін для криптовалют.

Маттуррі сказав, що S & P Dow Jones отримав запити на створення індексів для криптовалют, так само вчинив і ICE – власник NYSE для своїх інституційних клієнтів. Однак в даний час на біржі немає поточних планів по їх розміщенню на своїх платформах.

“Не зараз. Для нас розумно зайняти вичікувальну позицію», – додав він.

«Ми довгі роки заробляли свою репутацію, і не станемо ризикувати нею просто заради створення нової ідеї продукту», – зазначив Маттуррі.

Проте він визнає, що «явно існує попит» на криптовалюти і підкреслює, що цифрові валюти і активи – це «те, що варто тримати в полі зору».

Незважаючи на наміри Dow Jones стежити за криптовалютами і вимоги від користувачів введення індексів для цифрових валют, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) має менш сприятливе ставлення до біржових валютних фондів (ETF), які засновані на кошиках криптовалют.

Крім того, залишаються питання про нормативний статус основних криптоактивів.

Раніше в цьому місяці глобальні оцінки ethereum – другої за популярністю в світі віртуальної валюти після біткоіна знизилися на шість відсотків після того, як з’явилися повідомлення про те, що криптовалюта контролюється регулюючими органами в питанні «чи повинні правила, призначені для акцій, застосовуватися до віртуальних валют, наприклад, ethereum ».

«Вам не потрібен індекс, який хтось збирається використовувати в продукті. Або він буде маніпулювати ринками, або ним буде легко маніпулювати. Якщо ви шукайте інструмент для азартних ігор, в такому випадку, вирушайте в Макао або Лас-Вегас. Інвестиції – це зовсім інше », – сказав Маттуррі.

Однак, за словами виконавчого директора S & P Dow Jones, технологія blockchain, що лежить в основі криптовалют, приваблива завдяки своїм децентралізованим атрибутам управління. Саме через це все ще існує можливість введення криптовалютних індексів в майбутньому.

Говорячи про блокчейн, він сказав, що «технології ще належить через багато пройти, щоб стати більш легітимною». Однак це може статися швидко, так як використання блокчейн-технології, на даний момент, популярніше, ніж будь-коли раніше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *