Thursday , 17 January 2019

Samsung випускає нові енергоефективні чіпи на користь майнерам

Один з підрозділів Samsung, Samsung Foundry, запустив новий процес виробництва свого 7-нанометрового (нм) вузла Low Power Plus (7LPP), який може знизити споживання енергії на 50 відсотків, повідомляється в офіційному прес-релізі від 18 жовтня.

Новий процес, заснований на екстремальній ультрафіолетовій (EUV) технології літографії, робить нові чіпи 7LPP більш щільними (ефективними по площі) і енергоефективними. Це може мати позитивні наслідки для криптовалютних майнерів, що використовують апаратні засоби Samsung, оскільки витрати на енергію виявляються критичним фактором рентабельності галузі.

Оскільки інтелектуальне обладнання розвивається швидкими темпами, чіпи продовжують ставати все меншими і ефективнішими. У квітні Samsung випустив 10-нм обладнання для DragonMint T1 компанії Halong Mining. За словами Samsung, новий технологічний вузол 7LPP, заснований на EUV, є великим поштовхом для технологічної дорожньої карти Samsung Foundry і може прокласти шлях для технології виробництва напівпровідникових приладів 3 нм.

Samsung заявляє, що 7LPP забезпечить технологічний поштовх для сфери штучного інтелекту (ІІ), Інтернету речей (IoT), мережевого, автомобільного, 5G, а також корпоративного центру обробки даних.

У той час як Samsung не розкривав імена перших клієнтів, що використовують нову технологію виробництва 7LPP, фірма мала на увазі, що перші чіпи будуть використовувати її для мобільних і високопродуктивних обчислювальних додатків (HPC).

Чарлі Бе, виконавчий віце-президент відділу продажів і маркетингу Samsung Electronics, сказав, що введення нового 7LPP-вузла на EUV є революційною віхою в напівпровідниковій промисловості. Він заявив, що «фундаментальні зміни» у виробництві стануть «оптимальним вибором не тільки для мобільних і HPC, а й для широкого спектра передових додатків».

Раніше сьогодні, найбільша світова компанія з виробництва чіпів Taiwan Semiconductor Manufacturing (TSMC) передбачала низький попит на обладнання для криптодобуваючої промисловості, щоб врівноважити зростання виручки Q4 2018.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *