Wednesday , 27 March 2019

Samsung запускає виробництво чіпів для криптовалютного майнінгу

Як повідомлялося раніше на цьому тижні в корейському новинному випуску The Bell, південнокорейський технологічний конгломерат Samsung випустить чіпи обробки інтегральних схем спеціального призначення (ASIC) спільно з тайванським виробником TSMC. За іронією долі, TSMC надає чіпи ASIC, що використовуються в Antminers Bitmain, але це нове партнерство з Samsung цілком може стати першим реальним конкурентом для виробників чіпів Bitmain.

Монополія Bitmain

Китайський майнінг гігант Bitmain вже давно володіє монополією на майнінг співтовариство. Розробивши чіпи ASIC, Bitmain серйозно струснув індусрію біткоіни майнінгу.

ASIC майнери, які мають високу ефективність при вирішенні алгоритму SHA256, використовуваного для підтвердження транзакцій в біткоін блокчейні, перевершують традиційні графічні процесори, які витіснили з ринку аматорські майнери і їх існуючі відеокарти.

З власними майнінговимі фермами, які працюють на ASIC Antminer власного виробництва, Bitmain став вагомим гравцем в майнінг співтоваристві через своє 29-процентне глобальне домінування хеш-потужності через свої басейни Antpool і BTC.com.

Серйозні гравці входять в майнінг індустрію

Входження Samsung в область розробки систем криптовалютного майнінгу має ряд наслідків для спільноти розробників. Це сигналізує про прибуття основного, глобального електронного конгломерату в простір криптовалют. Samsung зарекомендував себе як один із провідних світових виробників високоякісної електроніки, і схоже, що його чіпи ASIC будуть високоефективними і потужними.

Ряд основних технічних компаній можуть послідувати цьому прецеденту – з огляду на величезний попит на майнінг чіпи ASIC по всьому світу. Потрібно тільки поглянути на попит на флагманські майнери Bitmain S9 Antminers. Недавні партії, запущені на його веб-сайті, були розпродані протягом кількох хвилин – підкреслюючи існуючий попит на якісні ASIC майнери.

Гучне ім’я на кшталт Samsung, ще більш узаконило криптовалютний майнінг в якості життєздатного ділового підприємства. Незважаючи на те, що це, напевно, стане стимулом для бізнесу Samsung, компанія уникала будь-яких фінансових прогнозів щодо свого нового підприємства. Справжнім тестером буде зворотний зв’язок майнінг спільноти після запуску нових чіпів.

Згідно з повідомленнями, масове виробництво чіпів почалося в січні 2018 року, в той час як Samsung, розробляє GPU майнінгові чіпи, які будуть сфокусовані на алгоритмах альткоін майнінгу. Це може бути гарною новиною для майнерів Ethereum, зокрема, проте для забезпечення ясності будуть потрібні подальші оголошення.

Вважається, що Samsung спочатку буде виробляти чіпи для китайського ринку, тому неясно, коли решта світу отримає доступ до майнерів ASIC від Samsung.

TechCrunch заявляє, що південнокорейський технічний гігант не надав ніяких подробиць про своїх клієнтів або чіпи.

Проте, в своєму недавньому звіті за четвертий квартал і фінансовий рік за 2017 рік, кажучи про зростаючий попит на криптовалютний майнінг, Samsung заявив, що в 2018 році він забезпечить 8-нм і 11-нм для задоволення потреб ринку, а також почне ризиковане виробництво 7 нм.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *