Sunday , 26 May 2019

Samsung Galaxy S10 буде підтримувати Bitcoin і Ethereum

Нові смартфони серії Galaxy S10 південнокорейського технологічного гіганта Samsung, очевидно, матимуть функції гаманця для Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) і двох інших токенів. Представник Samsung розповів про нові функції телефону на Всесвітньому конгресі мобільних пристроїв в Барселоні, Іспанія, 25 лютого.

У своїй презентації компанія Samsung представила різні проекти, пов’язані з криптовалютами і блокчейном, представлені на смартфоні, включаючи підтримку Bitcoin, Ethereum, токена COSMEE (COSM) і токена Enjin (ENJ). COSMEE – це децентралізований мобільний додаток з підтримкою блокчейн (DApp), де користувачі можуть заробляти і витрачати токени COSM. Enjin – це криптовалютний гаманець, який, як повідомляється, буде встановлений в новій Galaxy S10.

COSMEE стверджує, що він був обраний Samsung в якості першого партнера DApp за підтримки його майбутнього смартфона, в той час як Enji, як повідомляється, може використовуватися для надсилання та отримання токенів ERC-20 і криптоігрових активів ERC-1155.

З’являлися різні повідомлення про підтримку блокчейн і криптовалют в нових телефонах Samsung. У грудні 2018 року компанія Samsung відкинула ідею вбудованого крипто-гаманця як «чутки і припущення». У січні фотографії нового смартфона дали можливість припустити, що Galaxy S10 буде підтримувати гаманець Ethereum.

Раніше сьогодні блокчейн-орієнтований смартфон Exodus, розроблений електронним гігантом HTC, оголосив, що він співпрацює з Opera Browser і додав підтримку декількох DApps. Компанія оголосила про підтримку Etheremon і Decentraland DApps, і тепер смартфон, як повідомляється, підтримує тайванський DApp під назвою Numbers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *