Sunday , 22 July 2018

SatoshiPay планує припинити використовувати Bitcoin Blockchain для мікроплатежів

Як було оголошено сьогодні, стартап мікроплатежів SatoshiPay співпрацюватиме з IOTA Foundation, некомерційної організацією, яка контролює розвиток мережі, з метою вивчення можливості заміни Bitcoin Blockchain на IOTA, в якості своєї розрахункової мережі. SatoshiPay працює з мережею біткоін для оплати платежів з моменту запуску свого продукту в 2015 році.

Проте, за цей час економіка мережі біткоін, безсумнівно, змінилася.

Генеральний директор SatoshiPay Меінхард Бенн написав:

«Ми любимо біткоін за його новаторську роль у створенні нашої галузі, але деякі блокчейн мережі, які він надихнув, розвивалися швидше, ніж сам біткоін, тому ми вирішили перейти до переважаючих технологій».

Мережа IOTA, восьма за величиною криптовалюта по загальній вартості своєї пропозиції, на відміну від біткоіна, пропонує транзакції з нульовою оплатою і не обмежує кількість транзакцій в секунду своєї обробки, що, за словами IOTA Foundation, робить її унікальною серед доступних криптовалют.

Згідно з повідомленням в блозі, IOTA Foundation і SatoshiPay погодилися працювати над proof-of-concept проектом, який буде підтримуватися IOTA Ecosystem Fund, що об’єднує інтерфейс для оплати контенту SatoshiPay з технологією IOTA.

Очікується, що результати спільного proof-of-concept проекту будуть представлені в серпні 2017 року, згідно з фондом IOTA.

Примітно, що SatoshiPay – не єдиний стартап, який переключається з біткоіна на інший блокчейн через проблеми з ростом витрат на мікроплатежі.

У травні, блокчейн контент стартап Yours оголосив, що він переключиться на litecoin, посилаючись на аналогічні проблеми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *