Wednesday , 20 June 2018

SBI Ripple Asia почне тестувати Blockchain платежі між Японією і Південною Кореєю

SBI Ripple Asia планує почати тестувати нову платформу транскордонних грошових переказів на основі блокчейн між японськими і південнокорейськими банками до кінця року.

SBI Ripple Asia була заснована на початку 2016 року з метою посилення використання продуктів і послуг Ripple на азіатських ринках.

Компанія – спільне підприємство між токійською компанією з надання фінансових послуг SBI і DLT-платіжним стартапом Ripple – вже привела консорціум банків до завершення пілотної реалізації з використанням технології Ripple в Японії на початку цього року. За даними місцевих ЗМІ, SBI Ripple Asia тепер буде працювати разом з блокчейн і AI провайдером DAYLI Intelligence для розширення схеми в Південній Кореї.

Крім того SBI Ripple Asia і її батьківська структура має намір в жовтні запустити програму підготовки фахівців в сфері технології розподіленого реєстру. Одними з перших про своє бажання брати участь в програмі заявив Дослідницький інститут Номура, а також компанії Toppan Printing і NEC.

Такасі Окіта, виконавчий директор SBI Ripple Asia, прокоментував:

«Південна Корея є одним з найактивніших ринків у всьому світі, коли мова йде про інновації та торгівлю цифровими активами. Оскільки обсяг торгових потоків в країну і за її межами становить $ 960 млрд. Щороку, ми також бачимо високий зріст попиту на рішення Ripple в країні. »

У січні 2016 року, SBI Ripple Asia була створена для задоволення зростаючого попиту на транскордонні платежі в Азії з особливим акцентом на країни ASEAN, включаючи Японію, Тайвань, Південну Корею і Китай. У серпні минулого року SBI Holdings і дочірня компанія SBI Ripple Asia запустили новий банківський блокчейн консорціум в Японії, щоб розробити і протестувати рішення blockchain для внутрішньої та іноземної валюти.

Консорціум, який включає в себе три мегабанки Японії – MUFG, Sumitomo Mitsui і Mizuho – разом з 60 іншими регіональними банками, завершив пілотний грошовий переказ всередині країни, використовуючи платформу для хмарних обчислень Ripple.

Ripple домоглася успіху в забезпеченні майже миттєвих міжнародних роздрібних банківських переказів в регіоні. Раніше в червні Таїландський Siam Commercial Bank і японська компанія SBI Remit співпрацювали у створенні нової лінії платежів між двома країнами. Доступна для комерційних банківських клієнтів, послуга переказу коштів дозволить індивідуальні грошові перекази з японської ієни на тайський бат протягом «двох-п’яти секунд», повідомила Ripple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *