Tuesday , 11 December 2018

SEC вважає, що рекламовані знаменитостями ICO можуть бути незаконними

У заяві, опублікованій на початку листопада 2017 року, SEC заявила, що знаменитості повинні розкрити будь-яку компенсацію, яку вони отримали за просування продажу токенів, щоб не порушувати закони, що забороняють рекламу.

«Знаменитості та інші використовують соціальні мережі, щоб спонукати громадськість купувати акції та інвестувати. Ці спроби можуть бути незаконними, якщо вони не розкривають характер, джерело і суму будь-якої компенсації, виплачуваної, прямо або побічно, компанією в обмін на підтримку ».

Знаменитості, які просувають ICO

В останні місяці кілька відомих особистостей брали участь в просуванні ряду різних ICO. У вересні 2017 року чемпіон з боксу Флойд Мейвезер рекламував ICO криптовалютного стартапу Centra.

Актор Джеймі Фокс, тим часом, просував продаж токенів Cobinhood, який рекламується як віртуальний обмін валюти з нульовою ставкою. Періс Хілтон, наприклад, підтримала ICO підприємства під назвою Lydian. У 2016 році Хілтон оголосила, що вона вступає в нове тисячоліття технологій, громадських і соціальних послуг.

Попередження SEC

У своєму попередженні SEC повідомила, що потенційні інвестори не повинні засновувати свої рішення головним чином на схваленні знаменитості. Комісія стверджує, що просування знаменитостями може бути частиною платної реклами.

«Інвестори повинні враховувати, що підтримка з боку знаменитостей може здаватися об’єктивною, і в той же час бути частиною платної реклами. Інвестиційні рішення не повинні ґрунтуватися виключно на підтримці промоутера або іншої особи ».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *