Monday , 22 April 2019

SEC відкриває новий стратегічний центр інновацій та фінансових технологій FinHub

Комісія США з цінних паперів і бірж 18 жовтня оголосила про запуск стратегічного центру агентства для інновацій і фінансових технологій (FinHub).

FinHub буде служити ресурсом для участі громадськості в питаннях і ініціативах, пов’язаних з FinTech, таких як розподілений бухгалтерський реєстр (включаючи цифрові активи), автоматизовані консультації з інвестицій, фінансування на цифровому ринку і на ринках штучного інтелекту / машинного навчання.

FinHub буде:

  • Надавати портал для промисловості і громадськості для безпосередньої взаємодії з співробітниками SEC по інноваційним ідеям і технологічним розробокам;
  • Публікувати інформацію про діяльність та ініціативи SEC, пов’язаних з FinTech, на сторінці FinHub;
  • Взаємодіяти з громадськістю за допомогою публікацій і активностей, в тому числі FinTech Forum, в якому основна увага приділяється блокчейну і цифровим активам у 2019 році.

Фінансовий директор SEC очолюватиме Валері А. Щепанік, старший радник з цифрових активів та інновацій і заступник директора відділу SEC, а також співробітники відділів і відділень SEC, які мають досвід в питаннях, пов’язаних з FinTech.

«SEC прагне співпрацювати з інвесторами і учасниками ринку щодо нових підходів до формування капіталу, структури ринку і фінансових послуг, приділяючи особливу увагу розширенню і жодним чином не знижуючи захист інвесторів», – сказав голова SEC Джей Клейтон.

«Запускаючи FinHub, ми сподіваємося надати чіткий шлях для підприємців, розробників та їх радників для взаємодії з співробітниками SEC, пошуку інформації та тестування ідей».

Check Also

Стейблкоін USDT запущений на блокчейні Tron

Tether почав випускати свій стейблкоін USDT на блокчейні Tron (TRX). Про розвиток було оголошено в …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *