Sunday , 16 June 2019

SEC перегляне рішення про відмову Winklevoss Bitcoin ETF

SEC має намір переглянути своє рішення про відмову в створенні біржового Bitcoin фонду, запропонованого інвесторами Камероном і Тайлером Уінклвосс.

Раніше SEC відхилила заявку братів Уінклвосс про реєстрацію ETF на біржі Bats BZX в березні. Зокрема, агентство відхилило пропозицію про зміну правил, висунуту Bats, яка розчистила б шлях для ETF, посилаючись на відсутність нагляду і регулювання ринку.

Менш ніж через два тижні після того, як рішення було винесено, Bats подав прохання про перегляд, який може бути вже незабаром.

Згідно з документом, підписаним Едуардо А. Алеманом, помічником секретаря SEC:

«Надано прохання BZX про розгляд дій Відділу, відхиляючих запропоновану зміну правил делегованими повноваженнями; і далі вказано, що будь-яка сторона або інша особа можуть подати заяву на підтримку або в опозицію дії, зробленої відповідно до делегованих повноважень 15 травня 2017 року або до цього. “

Причини Алемана для відмови ETF полягали в тому, що він хотів угоди про спільне спостереження між біржами і тому, що велика частина торгівлі була проведена на нерегульованих китайських bitcoin біржах.

Остання частина була неактуальна навіть під час прийняття рішення. PBoC почав розслідування роботи китайських обмінів, в результаті чого багато бірж частково призупинили свою діяльність. Алеман також стверджував, що у Gemini не вистачає ліквідності, але це головним чином тому, що трейдери, природно, йдуть на біржі з ф’ючерсами і маржинальної торгівлею, двома необхідними умовами, через які CFTC як і раніше відмовляють в регулюванні американських бірж, таких як Gemini і Coinbase.

Всього декількома тижнями раніше, SEC відхилила інший bitcoin ETF, запропонований SolidX, який був би зареєстрований на NYSE Arca exchange, в разі схвалення. У той час ціна bitcoin встановлювала нові небувалі максимуми – навіть перевершивши ціни на золото – на тлі спекуляцій про ETF.

Представник Winklevoss Capital не відразу відповів на запит про коментарі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *