Sunday , 26 May 2019

SEC посилює вимоги до ICO

Комісія США з цінних паперів і бірж (SEC) посилила своє переслідування первинних пропозицій монет (ICO), поставивши «сотні» проектів під загрозу, згідно з недавнім спільним розслідуванням Yahoo Finance і Decrypt Media, опублікованим 10 жовтня.

Автори доповіді підкреслили, що сотні криптовалютних і блокчейн стартапів, які проводили продаж токенів, в кінцевому підсумку виявили, що вони порушили закони про цінні папери, незважаючи на їхні зусилля щодо дотримання правил. У відповідь на тиск з боку SEC десятки фірм, як повідомляється, «спокійно погодилися» повернути гроші інвесторам і сплатити штрафи, а не намагатися досягти юридичної відповідності.

Згідно з результатами спілкування Yahoo і Decrypt з більш ніж 15 галузевими джерелами, багато стартапів, які були викликані в суд SEC, не знали, як задовольнити вимоги комісії, і не змогли проконсультуватися з іншими фірмами про те, як впоратися з цим питанням.

Джерела, які представлені співробітниками, що викликались до суду компаній або їхніх адвокатів, вважали за краще залишитися анонімними через обмеження SEC на розкриття проблеми.

Згідно з повідомленням адвоката однієї із серйозних фірм силіконової долини, «всі затримують дихання», чекаючи нових правил, а SEC не збирається їх надавати. За словами анонімного адвоката, маючи справу з галуззю, що недавно з’явилася, SEC як і раніше застосовує «ті ж закони, ті ж правила до акцій і облігацій, і всього іншого».

На даний момент, існує «каскад невизначеності», пов’язаний з існуючою класифікацією токенів ICO, що ще більше ускладнює розробку необхідних правил для ICO.

У той час як топ-альткоін Ethereum (ETH) був запущений ще в липні 2015 року, SEC заявила, що криптовалюта буде регулюватися як цінні папери тільки в червні цього року. Незважаючи на заклики до ясності регулювання і коментарі з боку законодавців про те, що індустрія ICO потребує регулювання «light touch», SEC продовжує боротися з ICO.

Згідно з недавнім дослідженням, проведеним дослідницькою фірмою Autonomous Research, ICO зібрали $ 20 мільярдів з початку 2017 року, що на $ 18 мільярдів більше, ніж у попередньому році. При цьому більше 80 відсотків ICO, які були проведені в 2017 році, були ідентифіковані як шахрайські консультативною фірмою ICS Statis Group в липні. Проте, США вважається «найсприятливішою» країною для ринку ICO, виходячи з обсягу коштів, залучених провідними компаніями.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *