Sunday , 24 June 2018

SEC роз’яснює можливі причини призупинення діяльності ICO

Комісія США з цінних паперів і бірж (SEC) опублікувала попередження про ICO і причини, за якими вона може «призупинити» їх в майбутньому.

Опубліковане раніше сьогодні попередження SEC для інвесторів, в першу чергу фокусується на рекламних кампаніях з використанням криптовалюти від публічних компаній, а не на стартапах або проектних командах, які не вказані на біржі або позабіржовому ринку. Агентство конкретно підкреслює просування первинних пропозицій монет (ICO), а також загальний випуск криптовалюти, в якості потенційних попереджувальних сигналів для інвесторів.

SEC також оприлюднила в понеділок, що недавно призупинила торгівлю чотирьох компаній через сумніви в точності і достовірності публічно доступної інформації щодо їх ICO і токенів. Цими чотирма компаніями є First Bitcoin Capital Corp., Ciao Group, Strategic Global і Sunshine Capital.

SEC заявляє в своєму попередженні:

«Шахраї часто намагаються використовувати в якості приманки нові технології, щоб переконати потенційних жертв інвестувати свої гроші в скам-проекти. Ці шахрайські проекти включають в себе схеми з грою на підвищення / пониження і маніпуляціями ринком за участю публічних компаній, які заявляють про підтримку таких нових технологій »

У бюлетені SEC підкреслює три причини, за якими вона може «призупинити торгівлю» для «громадських інтересів», якщо виявиться, що провайдер ICO не відповідає закону.

Ці причини такі:

  • «Відсутність поточної, точної або адекватної інформації про компанії – наприклад, коли компанія не подавала періодичні звіти протягом тривалого періоду часу;
  • Питання про точність загальнодоступної інформації, в тому числі в прес-релізах і звітах компанії, про поточний статус і фінансовий стан компанії; або
  • Питання про торгівлю акціями, в тому числі торгівля інсайдерів, можливе маніпулювання ринком, а також можливість очищення і врегулювання транзакцій на біржі ».

Оновлення відповідає законодавчим роз’ясненнями SEC минулого місяця, в яких комісія заявила, що вона буде розглядати токени в кожному конкретному випадку, для того, щоб встановити, чи відповідає кожен з них рівню безпеки, визначеному її юрисдикцією.

В результаті появи досить волатильних токенів, які вийшли на ринок в цьому році, SEC посилається на схеми з грою на підвищення / пониження і маніпуляції ринком, яких слід побоюватися інвесторам.

Вони «пов’язані зі спробами маніпулювати ціною акцій або об’ємом торгів акціями шляхом продажу акцій компанії за допомогою неправдивих і вводячих в оману заяв на ринку», додає комісія.

На цьому тижні китайська влада також натякнула на можливе призупинення діяльності ICO, якщо поточні дослідження виявлять їх представляючими «великий ризик».

Перспектива нагадує підхід Китаю до біржового регулювання на початку цього року, в ході якого інспекції також виявили невідповідності з законом, що призвело до зупинки на кілька місяців роботи криптовалютних обмінів в країні.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *