Friday , 19 April 2019

SEC: Ethereum не є цінними паперами

Високопоставлений чиновник Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) сказав, що ведучий альткоін Ethereum (ETH) не регулюватиметься як цінні папери, повідомляє Wall Street Journal (WSJ) сьогодні, 14 червня.

Корпоративний фінансовий директор SEC Вільям Хінман заявив на саміті Yahoo Finance в Сан-Франциско сьогодні:

«Грунтуючись на моєму розумінні нинішнього стану ефіру, мережа Ethereum і її децентралізована структура, поточні пропозиції та продажі ether не є угодами з цінними паперами».

Ствердження Хінмана про те, що Ethereum тепер досить децентралізований, щоб виключити його з класифікації цінних паперів, як видається, вказує на те, що альткоін не буде піддаватися жорсткому регулюванню з боку SEC.

У травні WSJ опублікував багато обговорюваний новинний звіт, в якому йдеться про те, що Ethereum знаходився в небезпечній «сірій зоні» в очах регуляторів США. Посилаючись на джерела, знайомі з цим питанням, в звіті WSJ було показано перший розподіл ETH в 2014 році, коли фонд зібрав понад 31 000 BTC (тоді їх вартість складала $ 18,3 млн.) в одному з перших ICO.

Потім, залучені в ICO кошти, використовувалися для розробки платформи Ethereum, що викликало побоювання, так як інвестори, що купили криптовалюту і очікували збільшення вартості активів, стали розраховувати на прибуток, заснований на «зусиллях інших» – це могло сприяти тому, що ETH буде класифікуватися як цінні папери, продаж яких повинна бути зареєстрована в SEC.

Як відзначає WSJ, регулюючі органи також аналізували, чи робить Ethereum Foundation надмірний вплив на вартість та розподіл активу, що ще більш вплинуло б на класифікацію в якості цінних паперів.

Під час цієї дискусії, співзасновник Ethereum Foundation Джозеф Любін підкреслив, що інвестори Ethereum «розділяють частку в спільному підприємстві» і, що їх прибутковість інвестицій є засобом стимулювання вкладу своїх ресурсів в розвиток платформи.

Минулого тижня голова SEC Джей Клейтон заявив, що, на його думку, біткоін (BTC) також не є цінними паперами, оскільки він виступає в якості заміни суверенних валют.

Станом на час друку Ethereum (ETH) торгується на рівні $ 515, що на 8 відсотків більше, ніж за останні 24 години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *