Sunday , 24 June 2018

SegWit + 2 MB хардфорк поки не отримали необхідної підтримки

Розробники Bitcoin Core не підтримали пропозицію активувати SegWit з 80% порогом активації до вересня і потім виконати хардфорк зі збільшенням розміру блоку до 2 MB через шість місяців після цього.

9 червня Баррі Сільберт, засновник і головний виконавчий директор Digital Currency Group (DCG), який нещодавно очолив 57 компаній для створення угоди про масштабування Bitcoin або угоди SegWit2x, заявив, що він дуже задоволений прогресом на сьогоднішній день в SegWit2x і, більш того, що дуже важливо, він очікує зростання рівня співпраці з основними розробниками.

Однак, згідно з публічно доступною колонкою підтримки SegWit в Bitcoin Wiki, спільно використовуваної трейдером і консультантом Bitcoin Тоном Вейзом (Tone Vays), жоден розробник Bitcoin Core не схвалив або не оголосив про свою участь в розробці пропозиції SegWit2x.

Оцінка, прийняття рішення або відхилення

Тільки два розробника Bitcoin Core, Ерік Ломброзо і Хорхе Тімон, в даний час оцінюють пропозицію SegWit2x, а інші або відхилили пропозицію, прийняту 58 компаніями, які беруть участь в Угоді про масштабування Bitcoin, або ще не вирішили, підтримувати або відхиляти пропозицію.

До сих пір Ерік Ломброзо був єдиним розробником, який публічно заявив, що продовжить співпрацю з Сільбертом, DCG і іншими 57 компаніями, які представляють 83,28% потужності хешування і 5,1 мільярда щомісячних on-chain транзакцій.

27 травня Ломброзо пообіцяв допомогти Сільберту зробити ініціативу DCG успішною, щоб вирішити конфлікти між розробниками, компаніями і майнерами для вирішення поточних проблем масштабування Bitcoin. Ломброзо, команда розробників Bitcoin Core, індустрія і майнінг співтовариство одностайно згодні з тим, що проблему масштабування потрібно вирішувати, тому що в кінцевому підсумку користувачі страждають від зростаючих комісій.

Необхідність якнайшвидшої активації рішення масштабування

Останнім часом рекомендовані збори на найбільш популярних платформах Bitcoin-гаманців, таких як Xapo і Blockchain, а також оцінки Bitcoin, в тому числі 21 Inc Bitcoin Fees, перевищили позначку в $ 3. Фактично, 21 Inc’s Bitcoin Fees показують, що найшвидша і дешева транзакційна плата в даний час складає 480 Сатоши / байт, що призведе до оплати в розмірі $ 3, з огляду на середній розмір біткоін транзакції в 226 байт.

Цілком очевидно, що необхідно терміново активувати рішення масштабування, щоб зменшити плату і дозволити користувачам використовувати Bitcoin в якості цифрової валюти. Деякі великі біржі, такі як Kraken, почали стягувати з користувачів більше $ 7 в якості плати за зняття коштів в зв’язку з постійно зростаючою комісією за транзакції Bitcoin і ринком комісій.

Можливо, що DCG, Баррі Сільберт і 57 інших компаній, перерахованих в Угоді про масштабування Bitcoin, домагаються реального прогресу з розробниками Bitcoin Core і намагаються домогтися успіху в їх ініціативі.

За останні кілька тижнів співтовариство Bitcoin домоглося більшого прогресу в масштабуванні Bitcoin, ніж в останні кілька місяців. Розробники почали співпрацювати з підприємствами і майнерами, щоб гарантувати, що Bitcoin отримає ідеальне рішення масштабування для короткострокової і довгострокової масштабованості.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *