Saturday , 20 October 2018

SegWit2x запланований на 28 грудня

Спірний хардфорк SegWit2x Bitcoin (BTC) буде реалізований 28 грудня, згідно з офіційним веб-сайту проекту. Реалізація запланована на блоці 501451, на протязі приблизно двох днів.

Команда розробників скасувала форк, спочатку запланований на листопад, через розбіжності і розколи в співтоваристві. В офіційній заяві команда визнала, що вони «не створили достатнього консенсусу щодо чистого поновлення в блоках в цей час», відмовившись від форку в спробі «зберегти співтовариство».

Оновлена ​​дорожня карта проекту тепер озвучує 28 грудня, як встановлену дату для вилки, і в своїй недавній заяві Terlouw, засновник проекту, підтвердив ці події:

«Наша команда виконає хардфорк біткоін, який був запланований на середину листопада».

Стверджуючи, що «комісії і швидкість транзакцій в мережі біткоіни досягли неймовірних значень», Terlouw вважає, що «майже неможливо використовувати його в якості засобу платежу».

Jaap Terlouw робить все можливе, щоб залучити майнерів в ряди нової криптовалюти. Він особисто пообіцяв усім власникам ВTC роздати аналогічну кількість B2X. Більш того, в якості заохочення за “прихильність” – пропорційно додати монети, які успішно намайнив Сатоші Накамото в перший рік існування мережі. Загальна емісія B2X досягне 21 млн монет. Розмір блоку збільшений до 4 Мб, а швидкість видобутку блоку – 2,5 хвилини. До того ж Segwit2X має захист від дублювання транзакцій і використовує алгоритм шифрування X11.

Справляють враження і такі майбутні зміни проекту як офлайн-коди, підтримка Lightning Network, моментальні транзакції, ZkSnark, Ethereum smart contracts, анонімні транзакції, захист від повторів.

Сезон форків

Біткоін вже пережив чотири форки в цьому році, даючи нам Bitcoin Cash в серпні, Bitcoin Gold в листопаді, Bitcoin Diamond і Super Bitcoin в грудні. Всі ці валюти вийшли на сцену з їх власної масштабованістю, конфіденційністю і рішеннями централізації майнінгу.

Приголомшливо, але за чутками, в найближчі місяці має відбутися ще ряд форків, в тому числі Bitcoin God (так, дійсно), Bitcoin Silver, Bitcoin Uranium, Lightning Bitcoin і Bitcoin Cash Plus.

Однак, на відміну від цих непідтверджених вилок, тепер здається, що Segwit 2x нарешті буде реалізований. Протягом декількох місяців на деяких біржах проводилася тільки «торгівля ф’ючерсами 2x», – каже Terlouw, найбільш помітним з яких є HitBTC. У тому числі HitBTC, Binance, GDax і BTCC підтвердили свою підтримку вилки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *