Wednesday , 19 December 2018

SegWit2x обзавівся колективною «опозицією»

З наближенням хардфорка дискусії розпалюються і все більше число його супротивників активно висловлює свою позицію.

Так, група латиноамериканських Bitcoin компаній і організацій випустила спільний лист, в якому виражені «найглибші побоювання» з приводу SegWit2x.

Лист, підписаний приблизно 50 прихильниками бразильського і аргентинського біткоін простору, було опубліковано в середу.

Колективна «опозиція» майбутнього форку є найбільш «свіжою» реакцією галузі, в якій вже проявилося публічне засудження як з боку обмінів, так і з боку інших представників спільноти.

Минулого тижня найбільший в Південній Кореї біткоін мітап випустив аналогічну відкриту заяву, в якій засуджує SegWit2x.

«Ми дійсно вважаємо, що ті, хто підписав NYA мають найкращі наміри в спробі поліпшити протокол Bitcoin, і ми також визнаємо неоціненну послугу, історично надану компаніями і талановитими людьми, пов’язаними з S2X», – йдеться в бразильсько-аргентинському листі.

«Однак ми глибоко не згодні з тими засобами, які обрані для здійснення такого плану. І це стало причиною чвар, суперечок, гарячкових дебатів і навіть обурення по відношенню до деяких учасників ».

Група представила те, що вона називає «не вичерпним» списком одинадцяти факторів, що впливають на її рішення, багато з яких відповідають причинам, даними як Південною Кореєю, так і біржами, які підтверджують, що вони не будуть підтримувати розкол в ланцюжку біткоіна.

«Ми вважаємо, що рано чи пізно модернізація протоколу потребуватиме хардфорка», – продовжує лист.

«При належному плануванні і підготовці мережу можна плавно координувати, щоб здійснити такі зміни з мінімальними шансами розриву ланцюга і збоїв. Це, однак, вимагає часу, освіти і тестування ».

Bitcoin знизився на 8% в середу після непередбаченого зростання минулого тижня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *