Thursday , 25 April 2019

ShapeShift вводить обов’язкову реєстрацію користувачів

Криптовалютний обмін ShapeShift представив нову програму винагород, яка в кінцевому підсумку стане обов’язковою моделлю членства для користувачів біржі, згідно з оголошенням, опублікованим 4 вересня.

Ерік Ворхес, засновник і головний виконавчий директор ShapeShift, заявив, що біржа випустила програму лояльності під назвою ShapeShift Membership. Хоча ShapeShift відомий як «обмін без облікових записів», нова модель членства на основі облікового запису буде інтегрована, щоб «зменшити тертя і захистити клієнтів».

Згідно із заявою, програма в даний час є необов’язковою, хоча вона стане обов’язковою в найближчому майбутньому і вимагатиме надання «базової» особистої інформації. В рамках програми заохочення користувачі, як повідомляється, зможуть краще оцінити ціни і отримати переваги в різних формах у всіх продуктах і послугах ShapeShift. Компанія відзначає, що вигоди будуть змінюватися з часом.

До сих пір користувачам не доводилося реєструватися для виконання угод. У недавній заяві ShapeShift йдеться, що «поки формат на основі облікового запису є новим, ми як і раніше прихильні захисту споживачів через нашу non-custodial модель, – ми не зберігаємо і не будемо зберігати депозити клієнтів».

Ще один некастодіальний криптообмін, LocalBitcoins, піддався жорсткій критиці з боку користувачів на початку цього року, які опротестували очевидні вимоги до ідентифікації користувача на платформі. Деякі трейдери звернулися до соціальних мереж після того, як один redditor опублікував знімок екрана з peer-to-peer платформи, який свідчив: “Error! Your trade volume has been significant in the past 12 months. Please, verify your ID to continue trading. “.

Хоча платформа добре оцінювалася в криптовалютному співтоваристві з 2012 року, деякі трейдери вважали, що введення вимог до ідентифікації на певних торгових порогах порушує етику анонімності криптоіндустріі. Один користувач написав: «RIP localbitcoins. Привіт, ще один централізований обмін ».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *