Wednesday , 20 June 2018

Shapeshift запускає платформу Prism

Запущена в понеділок, платформа Prism надає користувачам можливість захистити криптовалюту без ризику для третіх осіб. Платформа побудована з використанням смарт-контрактів на основі Ethereum, які дозволяють інвесторам створювати крипто-портфелі з широким діапазоном криптовалют на вибір, включаючи Bitcoin, Litecoin, Monero і Ripple. Користувачеві потрібно всього кілька хвилин для створення такого портфеля, при цьому не буде необхідності ні в створенні окремого гаманця для кожного активу, ні в участі будь-яких посередників або третіх сторін.

Згідно з Shapeshift, біткоіни і альткоіни в якості альтернативних інвестицій виросли експоненціально за останні два роки, так як сукупна ринкова капіталізація збільшилася більш ніж на 200% в минулому році до більш ніж $ 40 млрд, пояснює компанія. Prism пропонує першу живу платформу в безпечному середовищі, присвяченому портфелям крипто-активів користувачів.

«Prism дозволяє інвесторам отримати безпечну, прозору для цифрових активів інформацію таким чином, який ніколи раніше не був можливий. Дні зберігання коштів на біржі «тому що це простіше» закінчилися », – розповів Ерік Ворхес, виконавчий директор ShapeShift під час анонсу.

Компанія стверджує, що вона використовувала свою перевірену модель з проекту Shapeshift для побудови Prism. Нова платформа – це «диверсифікований крипто-портфель з простим інтерфейсом: покупка, перебалансування і врегулювання, які користувач може виконати за допомогою всього лише свого гаманця Ethereum», пояснює швейцарський стартап.

Більш того, з моменту створення портфеля Prism, він позиціонується в таблиці лідерів, яка конкурує з іншими користувачами Prism, виходячи з ефективності інвестицій. Крім того, користувачі можуть вчитися у кращих трейдерів і копіювати їх вибір в портфелі, а також відвідуючи громадські рейтинги Prism.

Після створення імені для особистого портфеля Prism, користувачі вибирають з широкого спектру цифрових активів і визначають, як розділити свої інвестиції. Потім інвестор надає адресу Ethereum, яка дозволяє йому фінансувати і відстежувати активи Prism. Адреса дає Prism користувачам право контролю над своїми активами і можливість відслідковувати інвестиції через мережу Ethereum. За словами Shapeshift, такі ether гаманці були протестовані і перевірені для використання на платформі: Prism Exodus.io, Jaxx.io і Myetherwallet.

Якщо інвестор хоче закрити свій обліковий запис Prism, йому пропонується відправити транзакцію з нульовим ETH на надану адресу Ethereum, яка буде сигналізувати смарт-контракту про закриття портфеля. Якщо компоненти Prism підвищилися на 20%, інвестор отримає на 20% більше ether за вирахуванням відображених комісій.

«Prism наближає нас до світу воістину безмежних фінансів. Ми підозрюємо, що це відкриває величезний горизонт фінансових експериментів на основі смарт-контрактів », -додав Ворхес.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *