Sunday , 24 June 2018

Shapeshift купує апаратний гаманець Keepkey

16 серпня швейцарська криптовалютна біржа ShapeShift оголосила про те, що фірма придбала компанію з виробництва апаратних гаманців Keepkey.

На цьому тижні стартап з Сіетла, що спеціалізується на виробництві апаратних криптовалютних гаманців, Keepkey, був придбаний в рамках «грошової угоди» мультивалютної торговою платформою Shapeshift. У минулому році компанія апаратних гаманців оголосила про інтеграцію з Shapeshift, яка дозволила користувачам Keepkey обмінюватися криптовалютою, не розкриваючи свої секретні ключі онлайн. Shapeshift каже, що торгівля цими активами безпосередньо над API ShapeShift з інтерфейсу пристрою дозволяє компанії зосередитися на простоті використання і безпеці в один і той же час. Фактично, ShapeShift продовжить використовувати бренд KeepKey, і його персонал продовжить роботу над лінійкою апаратних продуктів.

Угода, умови якої не були розкриті, являє собою перше придбання стартапа, спеціально орієнтованого на апаратні продукти.

«Це партнерство не тільки гарантує майбутній успіх бренду і лінійки продуктів KeepKey, але приєднання до команди ShapeShift дозволить нам зосередитися на продовженні роботи над розробкою кращих технологій і безпеки для тримачів криптовалют», – сказав Кен Ходлер, головний технологічний директор KeepKey, в заяві.

«Безпека має вирішальне значення, коли мова йде про зберігання та торгівлю цифровими активами», – пояснив Ерік Ворхес, генеральний директор Shapeshift. «Один з наших пріоритетів завжди полягав у тому, щоб зробити обмін досвідом максимально безпечним і легким для користувачів, і наш зв’язок з KeepKey дозволяє нам забезпечити неперевершений досвід роботи з клієнтами».

«Користувачі можуть зберігати свої монети на апаратному пристрої і обмінювати їх на вимогу в гаманці, навіть не відвідуючи веб-сайт. Коли ви поєднуєте апаратний гаманець KeepKey з обміном ShapeShift, отримуєте приголомшливий результат ».

Протягом багатьох років компанія Shapeshift зарекомендувала себе за рахунок інтеграції свого API з майже 50 блокчейн-компаніями і постачальниками гаманців. Keepkey – перший апаратний пристрій, що пропонує торгову угоду Shapeshift з призначеного для користувача інтерфейсу. Швейцарська компанія заявляє, що продовжить дистрибуцію Keepkey і буде прагнути надати «найбезпечніший гаманець для зберігання, доступний за допомогою власної підтримки для торгівлі всіма провідними цифровими активами».

Ворхес пояснює, що бренд Keepkey і лінійка продуктів залишаться колишніми і очікують, що пристрій буде добре працювати для компанії, оскільки апаратні гаманці в даний час користуються великим попитом. «В умовах підвищеного інтересу до концепції цифрових валют, простий, зручний для користувача гаманець з холодним зберіганням з вбудованою функціональністю обміну є одним з ключових для більш широкого впровадження», – сказав Ворхес.

Shapeshift вважає, що споживачі оцінять взаємозалежне партнерство між безпечним обміном Shapeshift і безпекою апаратного гаманця.

«З Shapeshift користувачам не потрібно залишати кошти на біржі. З KeepKey користувачам не потрібно залишати кошти на будь-якому комп’ютері. Ми бачимо майбутнє, в якому ключі зберігаються на апаратних засобах, а обмін відбувається безпосередньо з використанням апаратного забезпечення », – додав Ворхес.

Угода відбувається через кілька місяців після закриття раунду фінансування ShapeShift, в якому було залучено $ 10,4 млн. У той час біржа залучила прихильників, які включали Earlybird Venture Capital, який і очолив раунд.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *