Monday , 22 April 2019

Siemens приєднується до енергетичної платформі на основі Blockchain з метою підвищення інтероперабельності в промисловості

Відповідно до прес-релізу, опублікованого в середу, 21 листопада, два енергетичних підрозділи німецького технологічного гіганта Siemens приєдналися до енергетичної платформі на основі блокчейн для сприяння використанню децентралізованих технологій в цьому секторі.

Згідно Siemens, його підрозділи з управління енергоспоживанням і енергопостачанням співпрацюють з платформою з відкритим вихідним кодом і масштабованою блокчейн платформою Energy Web Foundation (EWF), заснованою в 2017 році для розробки нормативних, операційних і ринкових рішень для енергетичного сектора.

Офіційні особи Siemens вважають, що технологія blockchain допоможе підвищити інтероперабельність в цій області, пов’язуючи споживачів з виробниками енергії і мережевими операторами, пише прес-реліз. Більш того, технологія може допомогти підвищити ефективність енергосистем і забезпечити нові форми фінансування проектів.

У заяві також наголошується, що Siemens вже використовує блокчейн спільно з рішеннями по управлінню мікрогрідами, щоб оптимізувати контроль за споживанням енергії. Наприклад, в 2016 році німецька фірма співпрацювала зі стартапом LO3 Energy для розробки мікрогрідів, які дозволяють локальну торгівлю між споживачами енергії і виробниками на блокчейн платформі. Рішення було випробувано в одному з районів Нью-Йорка, Брукліні, дозволивши повернути надлишок електроенергії в місцеву мережу і отримувати платежі від своїх покупців.

У серпні фінансовий підрозділ компанії «Siemens Financial Services» (SFS) взяв участь у пілотному блокчейн проекті для банківських гарантій з використанням технології R3 Corda, запущеної багатонаціональною банківською і фінансовою компанією Standard Chartered (SC).

Blockchain активно тестується найбільшими гравцями енергетичної галузі в різних країнах. Наприклад, найбільша сінгапурська комунальна компанія SP Group, яка забезпечує передачу електроенергії і газу в країні, запустила блокчейн маркетплейс для торгівлі сонячною енергією. Крім того, в Азії найбільший постачальник електроенергії в Південній Кореї KEPCO буде використовувати блокчейн і інші інноваційні енергетичні рішення для розробки екологічно чистої мікромережі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *