Sunday , 26 May 2019

Агент Silk Road можливо вкрав більше Bitcoin після визнання провини

на сайт_01

Нові документи, опубліковані на тему триваючої боротьби між американським урядом і колишнім Агентом Секретної служби, засудженим за крадіжку Bitcoin під час розслідування Silk Road, стверджують, що ймовірно були додаткові крадіжки.

Шон Бріджес був одним з двох колишніх американських федеральних агентів, звинувачених в шахрайстві під час розслідування Silk Road, в даний момент закритого чорного ринку. Американський уряд стверджував, що Бріджес вкрав 800,000 $ в Bitcoin, вилучених з Silk Road.

Минулого літа Бріджес визнав себе винними у відмиванні грошей і витратах мережевого шахрайства, і був засуджений до шести років тюремного ув’язнення.

Все ж згідно з документами, роздрукованими вчора, Бріджес вкрав додаткові фонди через місяці після того, як був спочатку звинувачений.

Обвинувачі сказали, що уряд займався розслідуваннями, чи взяв Бріджес “приблизно 700,000 $” в Bitcoin 28-го липня минулого року, супроводжуваного додаткової крадіжкою приблизно 20,000 $ в Bitcoin 10-го вересня. Останнє злодійство імовірно сталося менше ніж за два місяці до вироку Бріджеса, після того, як він вже визнав себе винним.

Крадіжки імовірно мали місце після того, як обвинувачі попередили Секретну службу про безперервний доступі Бріджеса до тих фондів. Однак Секретна служба не виявила фонди.

Пізніше було опубліковано:

“На жаль, Секретна служба США не виявила цього, і кошти були згодом вкрадені. Уряд в даний час вивчає обидві цих крадіжки “.

Бріджес був повторно заарештований в лютому після спроб втекти з США.В суді були подані документи для розслідування додаткових крадіжок Bitcoin.

Юрист Стів Левін з Levin & Curlett LLC, який представляє Бріджеса в цій справі, відмовився давати коментарі.

One comment

  1. Шон Бриджес был одним из двух федеральных агентов , обвиняемых в краже активов во время расследования нашумевшего дела Silk Road .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *