Saturday , 19 January 2019

Sony розробляє апаратний гаманець для криптовалют і планує його «комерціалізувати»

Гігант електроніки Sony розробив технологію, яка допоможе користувачам криптовалют безпечніше зберігати свої активи, і ця технологія може скоро з’явитися на ринку.

Японський технічний конгломерат на цьому тижні оголосив, що підрозділ Computer Science Laboratories (Sony CSL) розробив апаратний гаманець криптовалют, який можна використовувати для зберігання біткоінiв і інших цифрових активів в захищеному автономному середовищі, зберігаючи при цьому зручність менш безпечного онлайн-гаманця.

На відміну від звичайних апаратних гаманців криптовалют, таких як Trezor One і Ledger Nano S, які підключаються до ПК користувача або мобільного пристрою за допомогою USB-кабелю, гаманець Sony CSL буде зберігати особисті ключі користувача на безконтактнiй платі IC, дозволяючи користувачеві легко підписати транзакції з мобільного пристрою з підтримкою NFC.

Компанія заявила: «Sony CSL буде комерціалізувати цю технологію апаратного гаманця для криптовалют, яка дозволяє безпечно здійснювати операції з цифровими активами, з метою подальшого … впровадження технології blockchain».

Check Also

Аудит підтвердив забезпеченість Circle USDC доларом США

За даними аудиторської фірми Grant Thornton, стейблкоін USDC криптовалютного стартапу Circle, був повністю забезпечений фіатнимі …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *