Sunday , 26 May 2019

Starbucks почне приймати платежі в криптовалютах?

Нові подробиці про партнерство Starbucks з американською кріптовалютною платформою Bakkt припускають, що кавовий гігант буде приймати платежі в біткоінах (BTC), повідомило інформаційне агентство The Block 4 березня.

Повідомляється, що Starbucks, що стала партнером-засновником в Bakkt після його відкриття в серпні минулого року, буде розвивати своє програмне забезпечення, щоб дозволити клієнтам в США оплачувати продукти в криптовалютах.

Як повідомляв The Block, ніяка фактична криптовалюта не буде оброблена в бухгалтерії, оскільки криптовалюта буде негайно переведена в фіат.

Перебуваючи на завершальній стадії підготовки до випуску, Bakkt прагне стати основною платформою для інвесторів, що бажають отримати доступ до криптовалют. Серед його планів – випуск фізично підкріплених ф’ючерсних контрактів на біткоіни, намічений на кінець цього року в залежності від схвалення регулюючих органів.

Спочатку Starbucks заперечував будь-яку ідею про те, що його інвестиція в Bakkt пов’язана з ідеєю “кави за біткоіни”. Тепер, схоже, компанія забезпечила собі значну частку в Bakkt і натомість зможе приймати кріптоплатежі.

«Наявність бренду такого рівня дуже цінно», – цитує видання неназваного експерта, близького до угоди. Block зазначає, що спочатку тільки клієнти з США матимуть доступ до послуг Bakkt BTC-USD.

Раніше Bakkt постійно стикався із затримками при запуску, оскільки керівники наголошують на необхідності повної відповідності нормативним вимогам. Block, посилаючись на неназване джерело, зазначає, що Starbucks буде очікувати активації можливостей покупки кріптовалютної кави до тих пір, поки платформа Bakkt не запуститься і не продемонструє здатність приймати криптовалюти.

Намагаючись узгодити відповідність з нормативно-правовою базою в США, деякі коментатори були в захваті від потенціалу платформи, зокрема, поліпшити публічний профіль біткоіну, відкриваючи для мас криптовалюти як на основний актив.

Check Also

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *