Thursday , 25 April 2019

Starbucks спростовує прийняття криптовалют в якості оплати

Starbucks пояснив, що він не прийматиме біткоіни (BTC) або інші криптовалюти в якості оплати, незважаючи на вводячі в оману звіти з основних засобів масової інформації, повідомив представник прес-служби в п’ятницю, 3 серпня.

Раніше в п’ятницю, оператор Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE) Intercontinental Exchange (ICE) оголосив про плани створення нової «глобальної платформи і екосистеми для цифрових активів», що отримала назву «Bakkt», поряд з групою великих компаній, включаючи Starbucks, BCG і Microsoft.

Після великого оголошення ряд основних засобів масової інформації, включаючи Bloomberg і CNBC, рясніли заголовками «Нове партнерство Starbucks з Microsoft дозволяє клієнтам платити за Frappuccino біткоінами» – маючи на увазі, що партнерство буде означати можливість клієнтів купувати в Starbucks за криптовалюту.

Представник багатонаціональної кавового ланцюга пояснив в коментарі, що насправді «клієнти не зможуть заплатити за Frappuccino біткоінами», а скоріше компанія є частиною нового підприємства, що створює платформу Bakkt для «конвертації цифрових активів» як біткоіни в долари США, які можна використовувати в Starbucks », додавши:

«В даний час ми оголошуємо про початок торгівлі і конвертації Bitcoin. Тим не менш, ми будемо продовжувати дії з клієнтами і регуляторами, оскільки простір розвивається».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *