Sunday , 26 May 2019

Starbucks співпрацює з Microsoft для створення платформи відстеження кави на основі блокчейн

Американська мережа кав’ярень Starbucks запровадить Blockchain Service технологічного гіганта Microsoft Azure для відстеження виробництва кави, повідомив технічний новинний сайт GeekWire 6 травня.

Starbucks вперше оголосив про свою ініціативу «bean to cup» в 2018 році, заявивши, що він буде працювати з фермерами в Коста-Ріці, Колумбії і Руанді, щоб випробувати систему відстеження кави на основі блокчейна. Передбачається, що система дозволить клієнтам відслідковувати виробництво своєї кави і відкриє потенційні фінансові можливості для фермерів, які вирощують кавові зерна, на внутрішньому ринку.

Starbucks далі зазначив, що вони зроблять пілотну програму з відкритим вихідним кодом для поширення своїх результатів.

За повідомленням GeekWire, дві компанії представили вчора ряд спільних ініціатив на конференції Microsoft Build Conference. Інші проекти, як повідомляється, включають в себе прогнозування при підключенні та підключення обладнання з підтримкою Інтернету речей (IoT) в різних місцях кафе.

Blockchain Service від Microsoft Azure був анонсований тільки минулого тижня. Azure Blockchain Service – це платформа «блокчейн як послуга» (BaaS), яка в даний час підтримує Quorum, засновану на Ethereum платформу JPMorgan Chase. Новий Microsoft BaaS спрямований на те, щоб спростити використання мереж блокчейна консорціуму, від створення до модифікації.

Раніше на цьому тижні з’явилися подробиці, які свідчать про те, що Starbucks буде приймати платежі на основі біткоін (BTC) після операції з акціями американської торгової криптовалютной платформи Bakkt. Як повідомляється, ніякі реальні біткоіни не будуть оброблені ланцюжком, оскільки криптовалюта буде негайно переведена в фіат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *