Sunday , 24 June 2018

Stratis впроваджує технологію Tumblebit в свій Breeze Wallet

На цьому тижні проект Stratis оголосив про повне впровадження Tumblebit в «Протокол конфіденційності Breeze», метою якого є надання безпечного способу анонімізації криптовалютних транзакцій.

Платформа Stratis – це проект, який використовує власний токен під назвою «Strat», а також використовує основний блокчейн біткоіна. Компанія, заснована в 2016 році, фокусується на наданні розробникам і установам можливості розгортати додатки розподілених реєстрів. До сих пір Stratis розробила власну інфраструктуру «головного вузла» для свого власного токена, інтерфейсу на основі біткоіна, який використовує C # і кодову базу Microsoft .NET, повний вузол Bitcoin, написаний на C #, і в минулому липні випустила альфа-версію Breeze Wallet.

Розробники Stratis, представлені раніше в цьому році, спочатку працювали з дослідниками, які написали робочий документ Tumblebit, і планували інтегрувати протокол в Breeze. Тепер, на цьому тижні команда Stratis оголосила про те, що вони успішно інтегрували орієнтований на конфіденційність біткоін тумблер в користувацький інтерфейс Breeze. Команда розробників вважає, що гаманець досяг серйозної ступені, забезпечуючи більш високий рівень конфіденційності для транзакцій Strat і bitcoin.

«Ця розробка дозволила нам спостерігати значний обсяг транзакцій, захищених« Протоколом конфіденційності Breeze », архітектурою, розробленою Stratis, яка забезпечує безпечний спосіб анонімізації криптовалют», – пояснює команда Stratis.

«Гаманець Breeze тепер повністю здатний забезпечити підвищену конфіденційність біткоін транзакцій через безпечне з’єднання. Це досягається через використання серверів Breeze, які попередньо зареєстровані в мережі, яка характеризується безпечним механізмом реєстрації, який стійкий до маніпуляцій і цензури».

Tumblebit був довгоочікуваною функцією для прихильників захисту приватного життя в екосистемі біткоін. Концепція спрямована на створення анонімного платіжного центру і теоретично «ніхто, навіть Tumbler, не може сказати, хто є платником, а хто одержувачем з використанням Tumblebit», – пояснює робочий документ протоколу. Блокчейн платформа Stratis пояснює, що вони очікують, що гаманець «Breeze Tumbler» буде використовуватися в «комерційних» настройках, де великі компанії будуть зберігати конфіденційні дані приватно і далеко від своїх конкурентів.

Stratis – не єдина команда розробників, що працює над гаманцем Tumblebit, так як є кілька інших проектів, які експериментують з протоколом. Розробник програмного забезпечення Адам Фіксор створює додаток SPV під назвою «Hidden Wallet», в якому також розміщується змішувач Tumblebit. Дослідники Tumblebit Ніколя Дорье і Етан Хейлман також розробляють цей протокол.

Стратіс каже, що вони з нетерпінням чекають випуску версії Tumblebit для широкої публіки. При запуску користувачі можуть розраховувати знайти випуск Tumblebit в репозиторії проекту Breeze під назвою «Breezehub».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *