Monday , 22 April 2019

Telegram запустить власну Blockchain платформу і криптовалюту

Популярний месенджер Telegram запустить власну Blockchain платформу і криптовалюту. Нова платформа буде називатися або «The Open Network», або «Telegram Open Network» (TON) і повинна буде грунтуватися на поліпшеній версії технології Blockchain.

Початкові повідомлення про нову платформу були зроблені сьогодні Антоном Розенбергом, колишнім співробітником видавничого підрозділу Telegram Telegraph. Розенберг опублікував в Facebook те, що він стверджує, є рекламним відео для нової платформи (він не розкрив джерело відео). Він також зазначив, що TON допомагатиме тим, хто знаходиться під загрозою урядів, оскільки вони зможуть перевести гроші з програми обміну повідомленнями. Це може покласти край державному контролю над грошима громадян, додав Розенберг.

Валюта TON буде називатися «Gram», і платформа буде інтегрована з багатьма з найпопулярніших додатків для обміну повідомленнями (поки не визначено, які з них). Платформа буде використовувати легкі гаманці, що робить непотрібним для користувачів завантаження великого і громіздкого Blockchain.

Згідно Bloomberg, платформі TON також не доведеться проходити багаторічний період початкового завантаження, як більшості нових платформ, оскільки додаток Telegram вже може похвалитися 180 мільйонами користувачів.

Telegram вже дуже популярний в співтоваристві Blockchain, як проголосив його співзасновник Павло Дуров. Незважаючи на те що це офіційно не підтверджено, створення TON перегукується з більш ранньою статтею Bloomberg, в якій говориться, що Дуров вважає Telegram благодійністю і, що він почне монетизувати його на початку наступного року, але тільки з метою розширення фонду.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *