Monday , 24 June 2019

Telegram представляє нову мову програмування для мережі TON

Служба обміну миттєвими повідомленнями, орієнтована на конфіденційність, Telegram створила нову мову програмування для своєї відкритої мережі Telegram (TON), повідомляється в публікації на каналі Telegram проекту, опублікованій 23 травня.

У цій публікації представлено нову мову під назвою Fift, яка спеціально створенаа для розробки і управління смарт-контрактами блокчейна TON і взаємодії з віртуальною машиною TON (TVM).

TVM, в свою чергу, виконує код смарт-контракту в блокчейні TON, підтримуючи всі операції, необхідні для аналізу вхідних повідомлень і постійних даних, а також для створення нових повідомлень і зміни постійних даних. У документі подано короткий огляд Fift, включаючи, крім іншого, основи мови і операції, пов’язані з TON.

Реліз слідує за недавнім звітом, в якому говориться, що Telegram планує запустити TON в третьому кварталі 2019 року. Передбачається, що в мережі TON розміщуватимуться децентралізовані додатки, аналогічно мережі Ethereum.

Можливий випуск TON дуже очікуваний в спільнотах крипто і блокчейнів, так як Telegram, який може похвалитися більш ніж 200 мільйонами користувачів, залучив $ 1,7 мільярда в двох первинних пропозиціях монет в минулому році.

Повідомляється, що Telegram в квітні запустив закрите бета-тестування блокчейна TON для обмеженого числа світових розробників. Хоча тестування не дало ніяких конкретних результатів, два анонімних тестувальника показали, що блокчейн TON продемонстрував «надзвичайно високу швидкість транзакцій».

Також в квітні TON уклав партнерську угоду з німецьким постачальником фінансових послуг Wirecard для розробки нових цифрових фінансових продуктів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *