Monday , 17 June 2019

Telegram скасовує публічне ICO, зібравши $ 1,7 млрд

Зашифрований месенджер Telegram вирішив не проводити публічне ICO для фінансування розвитку свого «блокчейну третього покоління».

Wall Street Journal повідомляє, що очолювана Павлом Дуровим компанія прийшла до рішення, що вона задоволена 1,7 млрд. дол. США, які вона отримала для Telegram Open Network (TON), і вважає за краще не випробовувати оперативних і нормативних проблем відкриваючи пропозицію для широкої публіки .

Telegram, як відомо, непрозорий щодо продажу своїх токенов, і навіть потенційні інвестори скаржаться на нездатність переконати компанію надати їм конкретні подробиці про розміщення.

Проте, документи, подані до Комісії з цінних паперів (SEC), показують, що за січень-березень компанія провела два раунди фінансування і кожен з них привернув 850 мільйонів доларів.

Менш 200 інвесторів взяли участь, які увійшли в число інституційних інвесторів та осіб з високою чистою вартістю, що пройшли акредитацію.

Продаж токенів був проведений відповідно до правила 506 (с) Акту про цінні папери D, в якому говориться, що компанії можуть продавати незареєстровані цінні папери, якщо вони продають тільки акредитованим інвесторам і повідомляють про раунд фінансування в SEC.

Початкові звіти вказують на те, що компанія, можливо, сподівалася залучити до 5 мільярдів доларів через приватний попоредній продаж і відкритий ICO. Однак одно з джерел повідомило виданню, що регулюючі закони змінилися з тих пір, як вони почали планувати продаж. Дійсно, SEC за останні місяці активізувала контроль над ICO, і стверджують, що більшість токенів є незареєстрованими цінними паперами, що порушують федеральні закони.

Раніше на цьому тижні уряд Ірану видав наказ, який забороняє своїм громадянам використовувати мессенджер Telegram. Ця заборона, ймовірно, в першу чергу пов’язана з його використанням серед організаторів недавніх протестів в країні, але плани компанії по запуску власної криптовалюти, схоже, також зіграли свою роль.

Як ми раніше повідомляли, Росія так само прийняла рішення заблокувати месенджер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *