Monday , 21 January 2019

Teleport повторить успіх колег з Москви і Сінгапуру

Всесвітні економічні тенденції все частіше призводять  компанії, що розвиваються до ідеї краудфандінга і, як наслідок, на платформи для проведення ICO. Недавній успішний приклад вражає своїм масштабом: 29 серпня в ході розпродажу токенов російський стартап KICKICO менш ніж за 24 години зібрав $ 19 млн. З 815 млн токенов, згенерованих стартапом, 15 млн вийшли на preICO і забезпечили проекту збір суми коштів, необхідної для запуску проекту, незважаючи на те, що KICKICO не встановлювали необхідного мінімального порога.

Інша новина про успішну ICO-кампанії прийшла з Азії: Сінгапурський масштабований постачальник баз даних Bluzelle також заявив, що в ході ICO йому вдалося зібрати $ 1,5 млн. Висока надійність проектів, які звертаються до ICO, все більше підвищує рівень довіри інвесторів, дозволяючи їм вкладати свої кошти в більш значному обсязі і отримувати натомість надійні гарантії від засновників різних проектів.

Грунтуючись досвіді столичних і зарубіжних партнерів, до ICO звернувся і проект з географічного центру Росії з високим потенціалом -Teleport. Суму, необхідну для реалізації масштабного проекту з будівництва «Шовкового шляху зв’язку», який забезпечить користувачів від Європи до Китаю безлімітним інтернетом, засновники вирішили залучити, випустивши на блокчейн-платформу Waves 21 млн. токенів. Інвестором проекту може стати кожен, придбавши бажану кількість «монет» за кліптовалюти BTC і ETH або фіатні валюти – EUR і USD.

В даний момент кампанія по залученню коштів знаходиться на стадії preICO – і досвідчені інвестори знають, що це саме той етап, на якому є можливість зробити інвестиції на спеціальних умовах: отримати бонуси або додаткові нарахування. Всього лише за перші дні preICO Teleport привернув понад 11 тис. Інвестиційних коштів, а це значить, що і наступні два місяці можуть стати успішними для засновників проекту.

Сайт: https://tele2-teleport.io

 

На правах реклами

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *