Tuesday , 13 November 2018

Tether втратив $ 31 млн в результаті хакерської атаки

Згідно з повідомленням на своєму веб-сайті, Tether піддався серйозній хакерській атаці, в результаті якої з рахунку Tether Treasury було вкрадено понад $ 30 мільйонів. Втрата була виявлена, коли токени були відправлені на неавторизовану адресу Bitcoin. Згідно з повідомленням, Tether вживає всіх можливих заходів для запобігання подальших порушень, заявивши:

«Вчора ми виявили, що кошти були виведені з гаманця Tether treasury через зловмисні дії зовнішнього атакуючого. Tether інтегратори повинні вжити негайних заходів, як обговорюється нижче, для запобігання подальшого руйнування екосистеми ».

На сайті також йдеться, що всі послуги гаманця Tether були припинені до ретельного розслідування причини злому. Крім того, Tether випускає нову версію Omni Core за допомогою хардфорка, щоб запобігти переміщенню коштів зловмисником в будь-який інший гаманець. Tether заохочує всіх користувачів негайно оновлювати свій Omni Core до нової, захищеної версії. Tether продовжить шукати способи повернути вкрадені монети.

Команда Tether звернулася до великих бірж, щоб попросити їх занести в чорний список адреси, пов’язані з атакою, про що свідчить цей коментар, зроблений Костянтином Гладичем, генеральним директором Changelly:

«Команда Tether попередила Changelly, тому ми негайно зупинили всі депозити і зняття коштів в USDT. В даний час ми працюємо з найбільшими криптообмінними майданчиками для ретельного вивчення проблем зі зломом. Ми вже внесли в чорний список адреси зловмисників і тепер чекаємо офіційного поновлення клієнта OMNI / Tether ».

Компанія запевняла своїх користувачів в тому, що випуск Tether не постраждав від злому і, що всі функції та токени підтримуються активами як зазвичай. Згідно з повідомленням:

«… всі токени Tether повністю підтримуються активами в резерві Tether. Єдині токени, які не будуть відшкодовані, – це ті, які вчора були вкрадені з Tether treasury. Ці токени будуть повернуті в скарбницю після того, як будуть удосконалені протоколи Omni Layer ».

Суперечки навколо Omni Core

Згідно з документом, під назвою «Teter Critical Announcement», випущеним командою розробників Tether, Omni Core використовується інтеграторами Tether для підтримки транзакцій на рівні Omni. Через програмне забезпечення Tether має право запобігати переміщення вкрадених монет з адреси хакера.

Але такий рівень централізації розкриває маніпулювання мережею і коштами, враховуючи, що з тиском з боку правоохоронних органів команда розробників Tether може перешкодити переміщенню коштів по мережі і вимикати певні адреси на невизначений термін.

Громадські блокчейн мережі, такі як біткоін, цінні через їх значення безпеки. Їх непорушний, децентралізований і незмінний характер усуває можливість втручання уряду, створення незалежних економік і протоколів, які діють за суворими мережевим правилами.

Той факт, що адреси і засоби в мережі Tether можуть бути легко змінені і управляються невеликою групою мережевих операторів, являє собою небезпечну уразливість в якості блокчейн мережі, а також піднімає питання про необхідність технології blockchain, враховуючи, що важко розглянути або визначити Tether як децентралізований і публічний блокчейн.

Реакція Bitcoin

Bitcoin відновлюється після спаду, що стався через злом альтернативної криптовалюти.

Згідно CoinMarketCap, bitcoin-U.S. dollar (BTC / USD) впав до мінімуму в $ 7 762 в 4:59 UTC, після чого знову відновився до $ 8100. Під час друку криптовалюта торгувалася на рівні $ 8 090. Незважаючи на масові коливання, зростання BTC як і раніше становить 0, 66 відсотка в день.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *