Wednesday , 27 March 2019

Thomson Reuters почне відстежувати ринок BTC

12 березня медіа-гігант Thomson Reuters анонсував запуск Bitcoin-каналу, який повинен допомогти інвесторам розуміти крипторинок.

Включений в останню версію продукту MarketPsych Indices компанії, набір інструментів для інвестування, дозволить інвесторам проаналізувати більше 400 джерел даних, – статей, новин і повідомлень в соціальних мережах для кращого розуміння крипторинка.

Використовуючи такі показники, як «жадібність» та «страх», акредитовані і неакредитовані інвестори зможуть виявляти можливості для хеджування ризиків та вчасно виставляти продажні ордера, коли показники досягають певних рівнів або ж істотно змінюються протягом обраного часового відрізку.

І хоча Thomson Reuters вже давно відстежує ціни на біткоін, а в минулому році інтерес компанії поширився і на додатки технології blockchain, запуск на цьому тижні знаменує собою офіційний вхід медіа-гіганта в сегмент криптовалютного трейдингу.

Проте, Остін Баркетт, голова глобального аналітичного відділу Thomson Reuters, визнав, що мета продукту – добре відома інвесторам.

Він сказав:

«Новини і соціальні медіа ведуть процес інвестування та управління ризиками з триваючим зростанням пасивної і кількісної торгівлі. У міру того, як фінансовий ринок стає все більш складним, також необхідно надати нашим клієнтам не тільки відповідні дані, а й інструменти, які допоможуть їм керувати і аналізувати їх».

Штучний інтелект для інвестування

Крім того, біткоін-канал Thomson Reuters також можна розглядати, як частину більш великої тенденції серед компаній, що пропонують послуги АІ, які фокусуються на використанні вже існуючих інструментів для інвестування в криптовалюти.

Наприклад, вже з’явився ряд компаній таких, як Santiment і Token AI, які націлені на цей випадок використання, а також ряд інших компаній, що з’являються на ринку в зв’язку з ростом цін в останні роки.

В основі всіх цих продуктів інвестиційної інформації, лежать програми, звані Байєсовими фільтрами, згідно Річарду Петерсону, генеральному директору MarketPsyche, який створив базову технологію для каналу Bitcoin Thomson Reuters.

В інтерв’ю Петерсон, який також є автором книги «Торгівля на настроях: сила розуму над ринками», пояснив, як пропозиції, знайдені в Інтернеті, спочатку класифікуються читачами-людьми відповідно до будь-якої кількості ознак, і як комп’ютер навчається згодом класифікувати які відносини свідчать про певні почуття.

Надія і занепокоєння, пояснив він, можуть змусити когось прискорити або скасувати інвестиційне рішення, і, таким чином, за допомогою тенденцій в цифрових розмовах можна визначити провідні або відстаючі інвестиційні показники.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *