Monday , 17 June 2019

To the moon? Ethereum Startup ConsenSys купує компанію астероїдного видобутку

Створений в Нью-Йорку blockchain-стартап і студія розробки Ethereum ConsenSys придбали астероїдну гірничодобувну компанію Planetary Resources, Inc. через угоду про покупку активів. За словами офіційного прес-релізу, після придбання президент і головний виконавчий директор Planetary Resources Кріс Левицький і генеральний радник Брайан Ізраїль приєднаються до команди в ConsenSys.

Перед тим, як стати співзасновником і приєднатися до команди менеджерів в Planetary Resources, Кріс Левицький працював директором по польотах в Spirit and Opportunity Mars і посадковою платформою Phoenix Mars в Лабораторії реактивного руху Національної академії аеронавтики і космічного простору (НАСА).

Брайан Израель працював в Управлінні юридичного радника Держдепартаменту США протягом восьми років, перш ніж він приєднався до Планетарних ресурсів в 2017 році. Він відповідав за міжнародно-правові аспекти космічного простору, океанів і міжнародного екологічного керівництва і виступав в якості представника в органі космічного права Організації Об’єднаних Націй. Він розповів про комерційну значущість смарт-контрактів Ethereum для освоєння і розвитку космосу.

«Функціональні можливості смарт-контрактів в Ethereum – це природне рішення для приватних замовлень і комерції в космосі – єдина галузь людської діяльності, не впорядкована навколо територіального суверенітету, – в якій різноманітні учасники з дедалі більшої кількості країн повинні координувати і здійснювати операції», зауважив Израель .

Співзасновник Ethereum і засновник ConsenSys Джо Лубін привітав об’єднання компаній:

«Залучення космічних можливостей в екосистему ConsenSys відображає нашу віру в потенціал Ethereum в допомозі людству в створенні нових систем громадського управління за допомогою автоматизованої довіри і гарантованого виконання. І це відображає нашу віру в демократизацію і децентралізацію космічних зусиль», – сказав він.

Check Also

Криптовалютний проект Facebook ознаменує важливу віху в історії компанії

Глобальний інвестиційний банк RBC Capital Markets вважає, що майбутній криптовалютний проект Facebook стане важливою віхою …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *