Monday , 22 April 2019

Trezor попереджає споживачів про підробки Trezor One, які наводнили ринок

Крипто-провайдер апаратних гаманців Trezor попередив клієнтів про новий метод, що використовується злодіями з метою крадіжки криптовалюти.

Тrezor, відомий своїм флагманським апаратним гаманцем Trezor One і Trezor Model T, попереджає про зловмисників, які поширюють «точну копію Trezor One», з метою крадіжки криптовалютних активів і заплямування імені бренду. Компанія заявила, що вони звикли до клонів Trezor, створеним законними компаніями і продаваними під окремою назвою, але відверта підробка Trezor разюча.

Згідно Trezor, підроблений апаратний гаманець реплікує справжній гаманець на ядро, що ускладнює відрізнення від оригіналу.

Підробки створюють загрозу безпеці для криптовалют і інших цифрових активів користувачів, зазначив Trezor в своїй заяві.

«Ви не довірите свої гроші комусь, хто вже обдурив вас, продавши вам підроблений продукт. Тому ми рекомендуємо не використовувати цей пристрій і повідомляти про це нам, що допоможе в боротьбі з шахраями і надання вам законного пристрою».

Один із способів відрізнити підроблені пристрої Trezor One від оригіналу – це ціна. Як і більшість клонів, кінцевий продукт часто пропонується з дуже крутою знижкою, щоб заохочувати покупку, і Trezor сподівається, що користувачі зможуть розрізнити шахрайство.

Інший спосіб відрізнити реальну угоду від підробок – це голограма, яка знаходиться на печатці коробки. Trezor завантажив відео на сторінці активації для нових апаратних гаманців, щоб користувачі могли переглядати і порівнювати голограму в відео з тією, що була на їх пристроях. Постачальник апаратного гаманця також попереджає клієнтів про те, щоб уникати онлайн-ринків при покупці своїх гаманців і робити покупки тільки у авторизованих реселерів, офіційного магазину Amazon і на веб-сайті Trezor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *