Monday , 21 January 2019

Twitter забороняє криптовалютну рекламу і ICO

У понеділок, 26 березня, Twitter оголосив про свою заборону на криптовалютну рекламу. Заборона також включатиме всі оголошення, пов’язані з обміном криптовалют і послугами гаманців, з виключенням, що надаються керованим публічним компаніям, розміщеним на фондовому ринку, повідомляє Reuters. Це відповідає політиці Facebook і Google, які зробили те ж саме раніше з аналогічних причин.

Відповідно до політики, будь-яка реклама фінансових продуктів і послуг повинна бути сумісна з усіма застосовними законами в кожній країні, надавати необхідні відомості, збалансовану інформацію про ризики і вигоди, і всю інформацію, яка повинна бути надана інвестору. Пропонувати свої послуги на платформі зможуть тільки криптовалютні біржі і гаманці, керовані публічними компаніями, розміщеними на фондовому ринку, або ж, у разі Японії, біржі, зареєстровані Агентством фінансових послуг.

Представник прес-служби Twitter пояснив в заяві CNBC:

«Ми прагнемо забезпечити безпеку спільноти Twitter. Таким чином, ми додали нову політику щодо реклами в Twitter, що відноситься до криптовалют. Відповідно до цієї нової політики реклама первинних монетних пропозицій (ICO) і продажу токенів буде заборонена у всьому світі ».

Про заборону Twitter було вперше повідомлено Sky News тиждень тому, з припущенням, що заборона набуде чинності в якийсь момент протягом наступних двох тижнів після того, як Twitter публічно заявив, що він вживає заходів «для запобігання взаємодії акаунтів, пов’язаних з криптовалютами, з іншими в оманливій ​​манері ». У Twitter спостерігався значний наплив крипто-шахраїв, які захопили перевірені облікові записи Twitter, з метою заволодіння криптовалютними активами користувачів.

Мета – безпека користувачів

Подібно до того, як Facebook, який заявив, що його політика заборони буде «навмисно широкою» для початку, Twitter націлився на бізнес-сектори на ринку криптовалютної торгівлі: ICO, обміни і послуги гаманців знаходяться в зоні ризику.

Точно так, як і Google, мета заборони Twitter – це захист його аудиторії від оманливого контенту.

Директор Google зі стійкої рекламі Скотт Спенсер сказав в блозі, пояснюючи причини заборони реклами:

«У міру розвитку споживчих тенденцій, оскільки наші методи захисту відкритої мережі поліпшуються, вдосконалюється і онлайн-шахрайство. Поліпшення роботи реклами в мережі, в тому числі, видалення шкідливих або нав’язливих оголошень, буде залишатися для нас головним пріоритетом».

Проблема полягає в тому, що Twitter використовує широкий підхід до всієї криптовалютної реклами, забороняючи гаманці і обміни, якщо вони не перераховані на деяких великих фондових ринках.

Існує не так багато законних сервісів, які перераховані на фондових ринках, що робить цю заборону більш небезпечною, але також допомагає пояснити її базу. Оскільки Twitter не може визначити рівень надійності всіх обмінів і гаманців, заборона, яка була прийнята, повинна бути всеосяжною.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *