Thursday , 17 January 2019

Twitter CEO: біткоін стане провідною світовою валютою через 10 років

Джек Дорсі, виконавчий директор Twitter і платіжної компанії Square, розповів про свою сильну віру в майбутній потенціал біткоіна.

41-річний Дорсі, принаймні чотири рази, мільярдер, і вважається кимось на кшталт гуру в технологічному просторі. Він зіграв важливу роль в створенні сервісу мікроблогінгу Twitter. Заснована в Сан-Франциско, соціальна мережа для публічного обміну повідомленнями зарекомендувала себе за десятиліття існування, як активізуюча простір, особливо для криптосфери, з більш ніж 300 мільйонами користувачів.

В інтерв’ю The Times, опублікованому в середу, Дорсі, сам відомий біткоін-інвестор, сказав, що вже через 10 років біткоін обійде за своєю важливістю долар США і стане найбільш актуальною в світі валютою, якою користуватимуться мільярди користувачів.

“В остаточному підсумку світ прийде до єдиної валюти, інтернет прийде до єдиної валюти. Я особисто вважаю, що це буде біткоін”, – зазначив Дорсі.

Він також є генеральним директором Square, Inc., технологічної компанії з Сан-Франциско, що розробляє рішення для прийому і обробки електронних платежів, яка обслуговує клієнтів в США, Австралії, Канаді, Японії та Сполученому Королівстві. Популярний клієнт смартфона оголосив минулого місяця, що він запустить опцію покупки і продажу біткоінів в додатку. «Ми підтримуємо біткоін, тому що ми розглядаємо його як довгостроковий шлях до ширшого фінансового прийняття. Це невеликий крок », – розповів Дорсі. Але цей крок виявився переконливим для мерчантів, які, незважаючи на волатильність цін 60% заявили про свою згоду з рішенням Square. Повідомляється, що Square також запускає послугу миттєвого депозиту. Приблизно через 20 хвилин мерчанти зможуть отримати доступ до засобів на своїх рахунках, що істотно спрощує ведення бізнесу для невеликих підприємств.

Це призвело до припущення, що Square може почати обробку Bitcoin платежів в своєму програмному забезпеченні або, можливо, навіть почати повноцінний обмін криптовалютами.

Дорсі, який також очолює соціальний медіа-гігант Twitter, визнав, що Bitcoin в своєму нинішньому стані розвитку не є «ефективною валютою», посилаючись на повільний час підтвердження і високі транзакційні збори (хоча в даний час комісії знаходяться у відносній найнижчій точці). Тим не менш, він висловив оптимізм щодо технологій, які зроблять платежі Bitcoin більш зручними і ефективними в найближчому майбутньому.

«Поки біткоін повільний і дорогий, але в міру зростання числа користувачів все це піде. Є нові офчейн-технології, які роблять блокчейн більш доступним».

Однією з цих технологій, мабуть, є Lightning Network (LN), рішення для масштабування другого рівня, яке дозволяє користувачам відкривати канали поза блокчейном і здійснювати майже миттєві транзакції практично без комісій.

Дорсі, зокрема, недавно інвестував в Lightning Labs – одну з провідних груп розробників, орієнтованих на розробку програмного забезпечення LN. Раніше в цьому місяці розробники Lightning Labs представили першу бета-версію клієнта Lightning для основної мережі біткоіни lnd 0.4.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *