Monday , 22 April 2019

tZERO Exchange в червні запустить додаток для торгівлі біткоінами

До сих пір токени безпеки були пріоритетом стартапу, але цього літа tZERO планує запустити власний мобільний торговий додаток для покупки і продажу біткоіна і, можливо, ether, повідомив у четвер генеральний директор Saum Noursalehi.

Додаток, розрахований для пристроїв IOS і Android, планується до запуску в червні і розробляється Bitsy – крипто-стартапом венчурного підрозділу Overstock Medici Ventures.

«Одна з причин, по якій ми придбали Bitsy – це прискорення виведення на ринок нашого мобільного додатку», – сказав Noursalehi, додавши:

«У них є додаток для торгівлі криптовалютами, в основному, біткоінами, в бета-фазі, вони створили механізм відновлення гаманця і ключа, і це стане основою мобільної програми для tZERO. Вони також працюють над деякими класними речами, такими як біометричний вхід в систему ».

Додаток, додав він, дозволить користувачам зберігати свої криптовалюти, не покладаючись на треті сторони, і підключатися до мережі обміну через партнерську tZERO, інституційну торгівельну платформу SFox.

За словами Noursalehi, додаток tZERO підключиться до мережі обміну SFox через свій API, але це тільки початок того, що компанія планує. В майбутньому tZERO заявляє, що збирається запустити власну криптовалюту для задоволення потреб користувачів.

За словами Noursalehi, коли tZERO придбає ліцензію роздрібного брокера-дилера (яку вона зараз реєструє), додаток дозволить користувачам обмінювати токени безпеки, зареєстровані на tZERO, і навіть традиційні акції – все в одному додатку.

Що стосується токенів безпеки, то з тих пір, як в січні була запущена альтернативна торгівельна система (ATS) tZERO, до сих пір був доступний тільки власний токен tZERO Preferred (TZEROP). Але, за словами Noursalehi, йде підготовка нових емітентів.

tZERO також знаходиться в процесі інтеграції сторонньої платформи токенів безпеки, так що випущені там токени можуть бути перераховані на tZERO. Однак назву платформи поки не оголошено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *