Sunday , 26 May 2019

UBS представляє новий проект Blockchain на Sibos

ubs-640x360

Швейцарський банківський гігант UBS представив новий blockchain проект на конференції у Женеві.

Торгово-фінансовий проект є результатом співпраці з IBM, він все ще перебуває на ранніх стадіях, але вже більш амбітний, ніж багато інших прототипів blockchain, які зосереджені тільки на одному аспекті процесу. Розроблений, щоб “цілісно” об’єднати платіжні операції, прототип об’єднує операції торгового фінансування, валютні платежі і багато іншого, в один єдиний, складний смарт-контракт.

За словами голови UBS з розвитку продукції та ринку банківських операцій, Біта Банварта, до роботи на проектом залучений весь спектр фахівців UBS, які є експертами по темі в цих областях.

Банварт сказав:

“Наша мета була насправді об’єднати всі ці різні кроки в однин єдиний процес, який би задовольняв всім вимогам бізнесу. Саме тому ми залучили людей з торгівлі та з фінансування ланцюга поставок”.

При великих контрактах банки зазвичай використовують акредитиви, щоб мінімізувати ризики покупця. Але процес обробки акредитива може займати кілька днів, під час яких можуть накопичуватися додаткові ризики. Щоб продемонструвати весь масштаб проблеми, UBS навів як приклад акредитив, який складається з 36 документів і в фізичному вигляді важить 0,5 кілограма. Переклад цього процесу на блокчейн може знизити процес обробки з семи днів до однієї години, вважають розробники.

За словами Банварта, проект не замінює жодних закупівель або переговорів сторін, він призначений для чистого виконання і моніторингу, з метою економії часу.

Під час створення, представники ІТ-відділу UBS об’єдналися зі співробітниками IBM Центру для роботи в рамках процесу переходу від візуалізації до насправді побудови продукту.

Термін виконання невідомий

Звіти про роботу blockchain UBS просочились онлайн в минулому році, в тому числі новини, що кілька blockchain «експериментів» знаходяться на стадії реалізації.

В минулому місяці банк приєднався до консорціуму з п’яти членів, який працює над створенням власної криптовалюти.

Забігаючи вперед, залишається неясним, скільки часу буде потрібно для завершення міжнародного торгового проекту.

One comment

  1. I’m not quite sure how to say this; you made it exmletery easy for me!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *