Tuesday , 13 November 2018

Utility-токенів більше не буде? Майбутнє в кольорах сonsumer tokens

Проект Бруклін – ініціатива для регулювання токенів, очолювана Ethereum-стартапом ConsenSys, – хоче відмовитися від концепції «utility tokens» (корисних токенов) в користь того, що вона називає «consumer tokens» (споживчі токени).

Це новшество обговорювалось в четвер на вищому форумі по ліквідності, під час презентації керівника ConsenSys Пейта Берардуччі та Аарона Райт з OpenLaw.

Згідно з опублікованою документацією, ініціатива в цілому спрямована “на створення основи довгостроково орієнтованої поведінки та сприяння встановленню довіри між ініціаторами проектів токенів-споживачів, їх співробітниками, їхніми клієнтами та широкою громадськістю”.

Зокрема, він дає рекомендації щодо використання в проектах, практиці та розкриває правовий статус.

«Споживчі токени» – це такі токи, у яких відсутня «дольове володіння, що переважає зацікавленість у фонді, пасивне право на дивіденди або інші характеристики фінансового інструменту».

Під час презентації стверджувалося, що «consumer token» краще описує те, що зараз ICO визначають як utility токени.

Проект має на меті полегшити дискусію, в якій розглядаються як централізовані, так і децентралізовані проекти токенизації, причому останній з них менш легко вписується в існуючі правові та нормативні режими, затверджує документ.

Проте проекти consumer token можуть як і раніше зустрітися з тими ж проблемами, з якими стикаються «традиційні юридичні особи та ринки – такі проблеми, як довіра, співпраця, справедливість і безпеку», – стверджує документ, додавши:

«Ця структура представляє собою перший крок до встановлення стандартів для consumer token, при цьому не передбачається наявність централізованих організацій чи посередників».

Райт і Берардуччі вказали, що проект сподівається стимулювати спільне, загальносистемне обговорення стандартів і правил токенизації з метою поліпшення сучасного дефіциту довіри, викликаного фальсифікацією, фішингом та маніпуляціями на ринку.

«В кінцевому підсумку ми бачимо майбутнє для ефективних, децентралізованих, саморегульованих структур», – сказав Берардуччі. «Велика частина людей у ​​цій галузі дійсно хоче поступати правильно».

Check Also

Bitcoin Cash втрачає 8% незважаючи на майбутній хардфорк

За останні 24 години ціна Bitcoin Cash (BCH) знизилася більш ніж на 8 відсотків, криптовалюта …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *