Sunday , 26 May 2019

VaultTel запустив крихітний апаратний криптовалютний гаманець для мобільних

Стартап з США VaultTel запустив крихітний апаратний гаманець для криптовалюти, який вставляється в слот для SIM-карти мобільного телефону.

У вівторок компанія оголосила, що гаманець об’єднує додаток і карту VaultTel Intellichip для зберігання закритих криптовалютних ключів на мобільних пристроях з використанням біометричної аутентифікації і шифрування «військового рівня» для забезпечення безпеки засобів.

За словами VaultTel, карта може бути встановлена ​​в слот для SIM-карт мобільних телефонів Android з двома SIM-картами або може бути використана з додатковим пристроєм на iPhone.

Функція біометричної аутентифікації гарантує, що тільки власник телефону може переказувати кошти з гаманця, пояснює VaultTel на своєму веб-сайті. «Більш того, ніякі програми-шпигуни чи троянські програми не можуть записувати події, що відбуваються на вашому апаратному гаманці, оскільки він не використовує ваш ноутбук або системні ресурси», – додає фірма.

Гаманець доступний для попереднього замовлення з двома варіантами: пакет для Android вартістю £ 75 ($ 98) і пакет для iOS вартістю £ 100 ($ 131), вказується на сайті.

Intellichip використовує AES (Advanced Encryption Standard) 512 для безпечного зберігання даних, а також має додаткові функції, такі як можливість обмеження доступу до гаманця для певного пристрою і «геолокація», яка обмежує доступ до певної географічної області.

VaultTel також повідомила, що впровадила новітні bitcoin стандарти для продукту, в тому числі пропозицію щодо поліпшення bitcoin (BIP) 39 для мнемонічних сидів і BIP44, який дозволяє використовувати HD (ієрархічно детерміновані) гаманці. Користувачі можуть створювати резервні копії своїх гаманців на інших картах VaultTel.

В даний час продукт випущений для ринку США і, як очікується, буде доступний «відразу» в європейських країнах через дочірню компанію VaultTel в Великобританії.

Останнім часом, швидко набирає обертів варіант використання мобільних телефонів для безпечного зберігання криптовалюти, в зв’язку з чим стався ряд запусків подібних проектів. В тому числі, Samsung Galaxy S10, буде оснащений апаратним анклавом в телефоні, який призначений для захисту гаманців на пристрої від злому. Блокчейн-телефон від Sirin Labs також оснащений вбудованим апаратним гаманцем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *